ADRIANA LIMA PODYUMLARDAN AYRILMAMAKTA KARARLI!

Adriana Lima, her yaştan kadınlara örnek olmak için modellik yapmaya devam ettiğini söyledi…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Ağustos 2023
ADRIANA LIMA PODYUMLARDAN AYRILMAMAKTA KARARLI! Getty Images

Unutulmaz Victoria’s Secret meleği Adriana Lima, podyumlara geri dönmeye hazırlanıyor. Bunu her yerdeki kadınlara yaşları ne olursa olsun istediklerini yapabileceklerini göstermek için yaptığını söyleyen 42 yaşındaki Lima, Icon koleksiyonu için Victoria's Secret ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor ve 12 yaşındaki kızına örnek olmayı umuyor. 

Her zaman kadınları ve Latin topluluğunu temsil etmek istediğini belirterek, çocuklarının moda alanında örnek alacakları birileri olsun diye sektörde kalmaya niyetli olduğunun altını çizen Lima, “Kampanyada da görebileceğiniz gibi, moda sektöründe her kadının kaç yaşında olursa olsun hayatının her aşamasında kabul görmesini ve modaya kabul edilmesini sağlayacak şekilde değiştirmeye destek oldum. Bu benim hedefim ve bu yüzden hala modellik yapıyorum, hala moda endüstrisinin bir parçası olmaya devam ediyorum. Bence sektör bunu kabul ediyor ve bunu görmek gerçekten harika” diyerek People dergisine konuştu. 


"Bu harika bir şey ve bu yüzden hala buradayım” diyen Lima modelliğe yeni başlayan genç kızların önünü açmak istediğini söyledi. Çocuklarının hala podyumlara atılmak için çok küçük olduklarını vurgulayan Lima, her ne olursa olsun çocuklarının tutkularını desteklediğini ve destekleyeceğini ekledi. “Benim için en önmeli şey çocuklarım ne yapmayı seçerse seçsin, bununla mutlu olmaları. Eğer mutsuz olurlarsa yönlerini değiştirebilirler,” diyen Lima, “İkincisi ise kendilerini benimsemeleri ve büyümekten veya yaşlanmaktan korkmamaları. Hayatın her aşamasında farklı avantajlar, deneyimler ve öğreneceğiniz şeyler var” diye ekledi. 


Lima'nın çocuklarının podyuma doğru yönelmeleri için uzun bir süre beklemek zorunda değiliz!, Kızlarının moda ve güzelliğe ilgileri olduğunu anlatarak sözlerini bitiren Lima, “Aslında bana modayla ilgili tüyolar veriyorlar. 'Anne bugün makyajını ben yapabilir miyim? Anne, kıyafetini ben seçebilir miyim?' diyorlar” dedi. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.