AL PACINO, 83 YAŞINDA YENİDEN BABA OLUYOR

İkonik oyuncu ile 29 yaşındaki sevgilisi bebek bekliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 31 Mayıs 2023
AL PACINO, 83 YAŞINDA YENİDEN BABA OLUYOR

83 yaşındaki oyuncu Al Pacino, kız arkadaşı Noor Alfallah'ın sekiz aylık hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından yeniden baba olmaya hazırlanıyor.Oscar ödüllü aktörün temsilcisi, Pacino ve 29 yaşındaki Alfallah'ın ilk çocuklarını beklediklerini doğruladı. Çift, Nisan 2022'den beri birlikte ve birçok kaynak, ikilinin koronavirüs salgınından beri görüştüklerini iddia ediyor.

Pacino zaten iki kadından üç çocuk babası. Scarface yıldızı, 22 yaşındaki ikizler Olivia Pacino ve Anton James Pacino'yu National Lampoon yıldızı Beverly D'Angelo ile; Jan Tarrant'la 33 yaşındaki Julie Pacino'yu paylaşıyor.

Pacino, ileri yaşta bir bebekle nasıl başa çıkacağı konusunda tavsiye almak için meslektaşı olan Robert De Niro'ya başvurabilecek (79 yaşındaki De Niro, geçen ay yedinci çocuğunu kız arkadaşı Tiffany Chen ile karşıladı). Hollywood ikonları, 2019 yapımı The Irishman, 1995 yapımı Heat ve 1974 yapımı The Godfather Part II gibi büyük hitlerde birlikte rol aldılar.

Alfallah daha önce Rolling Stones'un ön vokalisti Mick Jagger, milyarder Nicolas Berggruen ve sinema ikonu Clint Eastwood ile romantik ilişkileri olduğu söylentileriyle anıldı - ancak Clint Eastwood ile ilgili olarak sadece aile dostu olduklarını belirtti.


Nisan 2022'de bir kaynak, Alfallah'ın Pacino ile yaş farkının "bir sorun gibi görünmediğini" ve  Kuveytli-Amerikalı film yapımcısının çoğunlukla çok zengin yaşlı erkeklerle çıktığını da sözlerine ekledi. Kaynak ayrıca, "O zengin jet-set kalabalığıyla hareket ediyor ve parası olan bir aileden geliyor" dedi.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.