AMERICAN HORROR STORY'NİN 3 SEZONU DAHA GELİYOR!

Dizi, 13. sezon onayını da aldı..

American Horror Story: 1984, Kasım ayında sona erdiğinden beri en sevdiğimiz korku antolojisi serimizin geleceği hakkında haber bekliyorduk. Geçtiğimiz sabah FX, şovu tam üç sezon daha yenilediğini açıkladı.

Dizi onuncu sezon için zaten yenilenmişti, bu yüzden bu yenileme AHS'nin 13. sezonda da bizimle olacağı anlamına geliyor. Bu haber, geçen yıl Ryan Murphy'nin, AHS'nin oyuncu kadrosunun sadece 10. sezon için sözleşmeli olduğunu söyleyip hepimizi korkutmasından sonra içimize su serpti doğrusu!

FX Networks ve FX Productions Başkanı John Landgraf bir açıklamada, “Ryan ve Brad, American Horror Story ile antolojik dizi oluşturup yaklaşık on yıldır başarısını sürdüren, korku televizyonunun tartışmasız ustalarıdır. Onlara, Dana Walden'e ve stüdyo ortaklarımıza bizlere üç yıl daha güvendikleri için minnettarız. AHS, ilk günden beri birçok ödüllü aktörü konuk etti ve Ryan, Brad ve diğer yapımcılar Tim Minear, James Wong, Alexis Martin Woodall ve Bradley Buecker da dahil olmak üzere yazarlar, yönetmenler, oyuncuların her unutulmaz bölüme yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Murphy'ye göre, hayranların sevdiği aktörlerin tekrar bir araya geleceği 10. sezon, bu yılın sonlarına doğru  yayınlanacak.