‘AND JUST LIKE THAT’ 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Team Aidan okuyacaklarına sevinecek!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 13 Mart 2023
‘AND JUST LIKE THAT’ 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER Instagram

‘Sex and the City’ evrenine doyamıyoruz gibi görünüyor. Bir süre önce ‘And Just Like That…’ serisinin ikinci sezon için yenilendiğini duyuran HBO, Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Charlotte York (Kristin Davis) ve Miranda Hobbes’un (Cynthia Nixon) bir süre daha ekranlarımızda olacağını söylemişti. Pandemiden sonra New York’ta hayatı konu alan dizide, Samantha Jones’un eksikliğini atlatamasak da hayran olduğumuz ‘Sex and the City’ evrenine yıllar sonra bir kez daha giriş yaptığımız için çok mutluyuz. 


En çok beklenen ve en popüler HBO Max serisi haline gelen ‘And Just Like That…’ tam olarak beklediğimiz gibi olmasa da, bu merakımızın azaldığı anlamına gelmiyor! Serinin yenilenmesi üzerine, “Güçlü ve harika oyuncular tarafından canlandırılan bu güçlü ve canlı karakterlerin hikayelerini anlatmaya devam ettiğimiz için çok mutluyum ve heyecanlıyım,” diyen seri yapımcısı Michael Patrick King, “Hepimiz çok heyecanlıyız,” diye eklemişti. 

Çekimler New York sokaklarında devam ederken, ikinci sezonun detayları da belli olmaya başladı. Aşağıda ikinci sezon hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

YENİ SEZONDA AIDAN MI VAR?

Aidan takımı duyduk duymadık demeyin! Aidan Shaw, ‘And Just Like That…’ serisinde yeniden karşımıza çıkıyor. Deadline’ın haberine göre kadroya katılan John Corbett, Carrie Bradshaw’un kalbini bir daha fethedecek gibi görünüyor. Nisan 2021’de “Belki birkaç bölümde olabilirim,” diyen John Corbett, ilk sezonda görülmemişti. Ancak Mr. Big’in vefatından sonra yeniden ortaya çıkacak olan Aidan Shaw, kendi tarafında yer olan hayranları sevindirdi. Henüz konuyu bilmesek de ‘Sex and the City 2’ filminde Aidan’ın evli ve üç çocuklu olduğunu öğrenmiştik. Belki de serinin ikinci sezonunda eşi Kathy’nin kim olduğunu sonunda görebiliriz! Aidan’ın geri döndüğünü Instagram sayfasından doğrulayan Sarah Jessica Parker, John Corbett ile bir fotoğraf paylaşarak, “Şşş. Kimseye söylemeyin,” yazmıştı. Birkaç hafta sonra Parker, ikilinin dramatik bir öpücüğünü paylaşarak, serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Bu fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla, Aidan’ın tekrar Carrie’yi kendine aşık ettiğini doğrulayabiliriz!

KADRODA BAŞKA KİMLER OLACAK?

Maalesef Kim Cattral geri dönmüyor… Ancak Sam Smith, beklenmedik bir şekilde ‘And Just Like That…’ serisinde karşımıza çıkıyor. Instagram sayfasından setten bir fotoğraf paylaşan Smith, ikinci sezonda göreceğimiz isimler arasında olacak. İkinci sezondan paylaşılan farklı fotoğraflarda Sara Ramirez’in canlandırdığı Che Diaz karakterinin de dönüş yaptığını görmüştük. Sarah Jessica Parker ile yağmurlu bir New York gününde fotoğraflanan Sara Ramirez, Che Diaz karakterine hayat vermeye devam edecek. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.