AND JUST LIKE THAT FRAGMANI YAYINLANDI!

Sex and the City'nin yeni uyarlaması 9 Aralık'ta başlıyor!

Sex and the City hayranlarının beklediği an geldi! Carrie Bradshaw ve arkadaşlarının hikayeleri orijinal serinin bitiminden 17 sene sonra devam ediyor. Geçtiğimiz Cuma günü HBO Max’in yayınladığı teaser fragmandan sonra 10 bölümlük ‘And Just Like That…’ serisinin ilk görünümüne ulaşmış olduk. 

Yeni dizinin ilk iki bölümü 9 Aralık’ta vizyona girecekken, kalan bölümler her Perşembe HBO Max üzerinden yayınlanacak. HBO Max’in tanıtımına göre ‘And Just Like That…’ serisi Carrie Bradshaw, Charlotte York ve Miranda Hobbs’un 50’li yaşlarındaki hayatlarını konu alacak. Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ve Cynthia Nixon’un geri döndüğü dizide Samantha Jones karakterini canlandıran Kim Cattrall geri dönmeyecek. 


Candace Bushnell’in aynı isimdeki romanından uyarlanan ‘Sex and the City’ 1998-2004 yılları arasında HBO üzerinden yayınlanmıştı. Darren Star tarafından yaratılan orijinal serinin yeni versiyonu olan ‘And Just Like That…’ dizisinin yapımını da Star üstleniyor. 

9 Aralık’a kadar Mr. Big karakterinden yeni karakterlere kadar birçok ‘Sex and the City’ yıldızını gördüğümüz ‘And Just Like That…’ fragmanını tekrar tekrar izleyebiliriz!