ANGELINA JOLIE BEKARLIĞA ALIŞMAYA BAŞLAMIŞ

Jolie erkekler konusunda çok seçiciymiş!

Angelina Jolie’nin bekar olmak konusunda geliştirdiği yeni bir espri anlayışı var. E! News’a röportaj veren Jolie, yeniden randevulara çıkmak ve erkeklerde ne aradığını anlattı. “Sanırım kesinlikle hayır olan çok uzun bir listem var. Uzun bir süredir yalnızım” diyerek kahkaha atan Jolie, randevuya çıktığı kişiler konusunda çok seçici olduğunu itiraf etti. 

Angelina Jolie, çocukları Knox, Vivienne, Pax, Shiloh, Zahara, Marley, Maddox ile (Getty Images)

Röportajında çocukları Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizleri Know ve Vivienne hakkında da konuşan Jolie, çocuklarının çok başarılı ve kabiliyetli olduklarını vurguladı. “Tabiiki de uyanıp onların iyi olduğuna emin olmak istiyorsunuz. Mental olarak iyi olduklarına emin olmak istiyorsunuz. Ama birkaç sene önce bu durum değişti ve onlar ‘Annemizin iyi olduğuna emin olmalıyız,’ diye düşünmeye başldılar,” diyen Jolie, “Öyle güzel bir ekibiz ki çok ama çok şanslıyım. Endişelenen hep benim ama onlar için endişelenmiyorum çünkü onlar harika insanlar,” diye ekledi. 

‘Those Who Wish Me Dead’ filminin tanıtımlarına devam eden Jolie, çocuklarına hala havalı olduğunu kanıtlamak için bir aksiyon filminde yer almayı kabul ettiğini söyledi. “Bu komik çünkü 10 senedir aksiyon filmi yapmadım,” diyen Jolie, hala aksiyon filmlerinde öne çıkabileceğini kanıtlamaya hazırlanıyor.