ANGELINA JOLIE BOŞANMA DAVASININ KARİYERİNİ ETKİLEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Jolie, dava sürecinde kariyerine odaklanamamış...

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in olaylı geçen boşanma davasında bir gelişme daha var. Entertainment Weekly’e konuşan Angelina Jolie, Pitt ile boşanma davasının oyunculuk ve yönetmenlik kariyerini etkilediğini söyledi. İki senelik evliliklerinin ardından 2016’da boşanma kararı alan çiftin çocuklarının velayeti için davası hala sürüyor. Boşanma davası sürecinde yönetmenliğe ara vermek zoruna kaldığını söyleyen Jolie, “Yönetmenliği çok seviyorum ama aile durumumda değişiklikler oldu ve bu yüzden birkaç sene yönetmenlik yapamadım.” dedi. 

Çocukları ile daha fazla vakit geçirmek istediğini söyleyen Jolie, odağını yönetmenlik kariyerinden uzaklaştırdığını belirtti. “Daha kısa süreli işleri kabul ediyordum çünkü daha çok evde olmam gerekiyordu bu yüzden sadece birkaç tane oyunculuk işini kabul ettim. Gerçek bu” diyen Jolie, yönetmenlik işlerine ara verdiğini ekledi. 

Son on yılda ‘In the Land of Blood and Honey,’ ‘Unbroken,’ ‘By The Sea’ ve ‘First They Killed My Father’ olmak üzere dört filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Jolie, çoğu seslendirme rolleri olarak yedi filmde yer aldı. Brad Pitt ile boşanma davasının başlamasından bir sene sonra son yönetmenlik deneyimini 2017’de ‘First The Killed My Father’ ile yapan Jolie, 2019’da resmen boşanmıştı. 

14 yaşındaki Shiloh, 19 yaşındaki Maddox, 12 yaşındaki Vivienne, 12 yaşındaki Knox, 16 yaşındaki Zahara ve 17 yaşındaki Pax ile birlikte altı çocukları olan Jolie ve Pitt’in boşanma davaları sonuçlansa da velayet davaları hala devam ediyor. Mart 2021’de Pitt’e karşı şiddet suçlamalarını öne süren Jolie, eski eşinin çocuklarına da şiddet uyguladığını iddia etmişti. Entertainment Tonight’a konuşan bir kaynak ise Jolie’nin durumu kendi lehine çevirmeye çalıştığını söylemişti. 2016’da da aynı iddiaları yapan Jolie’nin davası araştırılmış ve daha sonra des edilmişti. 

Etİketler