ANGELINA JOLIE, ETERNALS FİLMİNİN GALASINA ÇOCUKLARIYLA KATILDI

Hollywood tarihine iz bırakan mükemmel bir an...

Angelina Jolie’nin uzun bir aradan sonra sinemaya döndüğü Eternals filminin galası 18 Ekim’de Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşti.

Angelina Jolie,  yaklaşan Marvel Studios'un filmi Eternals'ın Hollywood galasında bir aile gecesi geçirdi. Angelina Jolie'nin altı çocuğu var: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizler Knox ve Vivienne. Gururlu anne, 18 Ekim'deki galada beş çocuğuyla birlikte kırmızı halıya çıktı: Maddox, Vivienne, Zahara, Shiloh ve Knox. Pax ise ortalıkta görünmüyordu.

Maddox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie Pitt, Shiloh Jolie-Pitt, and Knox Jolie Pitt

Angelina Jolie ve çocuklarının kırmızı halıda mükemmel görünümü, sosyal medyada “Hollywood tarihine geçen bir an.” olarak nitelendirildi. Büyüleyici görünen aile, görünümleriyle de kırmızı halının favorisi oldu. Çocuklar, siyah, bej ve kahverengi tonlarında anneleriyle uyumlu nötr renkli kıyafetler giydi.Zahara'nın, annesinin 2014 Akademi Ödülleri’nde giydiği Elie Saab Couture şampanya rengi elbisesi ile fotoğraflandığını görmeden edemedik.


Jolie, etkinlik için straplez kahverengi Balmanin bir elbise giydi. Tiffany&Co takıları ile görünümünü tamamlayan Jolie, çenesindeki değişik aksesuarı ile dikkat çekti. Jolie, filmin dünyasını görünümü ile hissettirmeyi başardı.


Eternals'da Jolie, muazzam bir güce, hıza ve dayanıklılığa sahip bir savaşçı olan Thena'yı oynuyor. Marvel Comics'ten kurgusal bir süper insan ırkına dayanan Eternals, Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao tarafından yönetiliyor.