Anne Hathaway 2023 CFDA Moda Ödülleri'ni Sunacak

Hathaway, beklenmedik durumlar nedeniyle ödül törenini sunamayacağı bildirilen Sarah Jessica Parker'ın yerini alacak.

Buse Saray BUSE SARAY 02 Kasım 2023
Anne Hathaway 2023 CFDA Moda Ödülleri'ni Sunacak Getty Images

CFDA, Oscar ödüllü aktris Anne Hathaway'in 2023 CFDA Moda Ödülleri'nin sunucusu olacağını duyurdu. Yaptığı açıklamada, etkinliğin 6 Kasım Pazartesi günü Amerikan Doğa Tarihi Müzesi'nde gerçekleşeceği ve Hathaway'in Sarah Jessica Parker'ın yerini alacağını duyurdu. Parker'ın "beklenmedik durumlar nedeniyle ödül törenini sunamayacağını" açıklandı.Anne Hathaway, bu rolde aynı zamanda akşamın Amerikan Kadın Giyim Tasarımcısı Ödülü'nü, tasarımcı Narciso Rodriguez ile birlikte sunacak. CEO Steven Kolb, "CFDA, Anne'yi 2023 CFDA Moda Ödülleri'ni sunmayı kabul eden, doğuştan New York'lu ve tiyatro ve film alanında geniş deneyime sahip bir sanatçı olarak görmekten mutluluk duyuyor. Onun enerjisi ve cazibesini CFDA sahnesine getirmesini dört gözle bekliyoruz." dedi.

Ödül töreni ve gala yemeği, geleneksel kategorileri içerecek, bu kategoriler kadın giyim, erkek giyim ve aksesuar tasarımcıları için yılın tasarımcıları içerecek.

Onurlandırılmış kişiler açısından, yönetim kurulu'nun Övgü Ödülü, gelinlik kategorisine etkisi nedeniyle Vera Wang'a verilecek. Domenico De Sole, Eleanor Lambert onuruna Kurucu Ödülü alacak, Maria Cornejo ise Geoffrey Beene Ömür Boyu Başarı Ödülü'nü alacak. Yılın Uluslararası Tasarımcısı ise J.W. Anderson ve Loewe için Jonathan Anderson olacak.

Son olarak, CFDA ayrıca Gwyneth Paltrow tarafından kurulan yaşam tarzı markası Goop'un, bu yıl Amazon Fashion tarafından sunulan İnovasyon Ödülü'nün sahibi olduğunu açıkladı.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.