ANNE HATHAWAY ‘THE DEVIL WEARS PRADA’ FİLMİNİN BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Hathaway, ilk, ikinci hatta üçüncü tercih bile değilmiş!

Geçtiğimiz Cuma günü ‘RuPaul’s Drag Race’ programında konuk olan Anne Hathaway, video ile yayına katılarak müzikal challenge’ı hakkında tüyolar verdi. Hathaway’in konuk olması ile kendisine birçok soru yönelten ekip, doğal olarak ilk ‘The Devil Wears Prada’ filmi hakkında konuştular. Programda ikonik filmi hakkında konuşurken aynı zamanda bilinmeyenleri anlatan Hathaway, 2006’da yayınlanan ‘The Devil Wears Prada’ seçmesinden bir sırrı açıkladı. “Size biraz dedikodu vereceğim: ‘Devil Wears Prada’ için dokuzuncu seçimdim. Ama sonunda aldım! Her zaman devam edin, asla pes etmeyin,” diyen Hathaway, motivasyon mesajı ile beraber herkesi şaşırttı. 

‘The Devil Wears Prada’ filminde başrol Andy Sachs karakterini canlandıran Hathaway, ikinci hatta üçüncü tercih bile değilmiş… Dokuzuncuymuş! Eğer bu hikaye size ilham kaynağı olmuyorsa, yeniden okumanızı ve dinlemenizi öneriyoruz. Asla pes etmeyen Hathaway, dokuzuncu sırada olsa bile azmi ve yeteneği ile kendini kanıtlamayı başarmış. 

‘The Devil Wears Prada’ sinemalarda vizyona girdiğinde henüz 23 yaşında olan Hathaway, filmde Miranda Priestly karakterini canlandıran Meryl Streep ile yer almıştı. Hathaway ile röportajlara katılan Streep, film tanıtımlarında bir konuşmasında Hathaway’e verdiği tavsiyeleri anlatmıştı: “Ona, ‘Sakın kilo verme Anne’ dedim. Çünkü insanlar sürekli ona böyle diyordu.” Daha sonra Hathaway’e dönerek “Hatırlıyor musun? Evime gelmiştin ve çok güzel görünüyordun…” diyen Streep’e cevap olarak Hathaway de “Ve bana bir hamburger yememi söylemiştin,” demişti. Bu sohbetin üzerine sunucu Joy Behar, Streep’e “Sana da kilo vermeni söylemişler miydi?” Diye sormuştu. Streep ise buna, “Buna cesaret bile edemezler,” diye cevap vermişti. 

‘Drag Race’ programına katıldıktan sonra annesi ile mesajlaşmasını Instagram üzerinden paylaşan Anne Hathaway, “RuPaul’a ‘inanılmaz saygı’ duyan annem ile mesajlaşmamız. Drag Race’e Zoom ile katılmak çok heyecanlıydı. Bunu mümkün kılan ekibe çok teşekkür ederim. Sevgiler Anne Hathaslay” yazdı. “RuPaul’un programına mı katılıyorsun? Arkadaşlarım bana mesaj atıyor. Sadece merak ettim ve eğer doğruysa çok şanslısın. Bence o, dünyadaki en şık, enteresan ve anlayışlı insan.” yazan Kate McCauley Hathaway’e cevap olarak Anne Hathaway de “RuPaul’dan mı hoşlanıyorsun?” yazdı. “Ona inanılmaz saygı duyuyorum” yazan Anne Hathaway’in annesine biz de katılıyoruz!