ARCHIE 1 YAŞINDA!

Archie, birinci yaşını kutladığı doğum gününde "Duck! Rabbit!" kitabı ile tanışıyor.

Meghan Markle ve Prens Harry’nin oğulları Archie’yi görmeyeli uzun bir zaman olmuştu. Geçtiğimiz günlerde birinci doğum gününü kutlayan Archie’nin yaş günü için Meghan Markle bir video yayınladı. ‘Save the Children UK’ vakfına paylaşmaları için bir video yollayan Meghan Markle ve Prens Harry, uzun süredir görülmeyen Archie’ye hayranları ile paylaştılar. 


Oğlu Archie’ye bir çocuk kitabı okuduğu görülen Markle’ın videosu, “Meghan, Sussex Düşesi, Archie’nin doğum günü için ‘Duck! Rabbit!! Kitabını okuyor. Sussex Düşesi Meghan ile beraber ‘Duck! Rabbit!’ (ve Sussex Dükü, Harry kameranın arkasında) kitabını oğulları Archie’nin 1. Doğum günü için okuyorlar. Doğum günün kutlu olsun Archie! @akrfoundation tarafından yazılan, çizimleri @tlichtenheld tarafından yapılan ve @chronicklekidsbooks tarafından yayınlanan ‘Duck! Rabbit!’ Kitabını okuyarak Coronavirüs acil fonumuz için bağış toplamamıza yardım ettiğin için teşekkür ederiz Düşes Meghan. Dünya Coronavirüs pandemiği ile mücadele ederken, çocukların hayatları tersine çevrilmiş durumda. Save with Stories’e bağış yaparak, İngiltere’de ve dünyadaki en savunmasız ailelere erken öğrenme paketleri, süpermarket kuponları, temel ev eşyaları ve virüs koruması yardımında bulunabilirsiniz,” yazılarak paylaşıldı. 

En son yeni yılda Archie’nin fotoğrafını paylaşan Meghan Markle ve Prens Harry, paylaştıkları yeni video ile oğullarının ne kadar büyüdüğünü gözler önüne serdi. Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz sene boyunca Archie’nin gelişimi hakkında minik ipuçları vermişlerdi. Mart ayında Endeavour Fund Ödüllerine katılan Meghan Markle, Archie’nin 10 aylık olduğunu ve her şeye meraklı olduğunu söylemişti. Daha sonra Robert Clack Yüksek Okulunda katıldığı bir etkinlikte Archie hakkında konuşan Markle, Archie’nin yürümeye başladığını ve oğlunun doğmasının hayatını değiştirdiğini söylemişti. 

Şimdilerde Los Angeles’ta yaşayan Meghan, Harry ve Archie ailesi, sosyal izolasyon koşullarına alışmaya çalışıyorlar. Güvenli ve sağlıklı olmaya çalıştıkları söylenirken çifte yakın bir kaynak Archie’nin diş çıkardığını ve mutlu olduğunu da ekliyor. E! News’un haberine göre görüntülü konuşmaları çok seven Archie, FaceTime üzerinden başka çocuklar ile oyun randevularına katılıyor.