ARCHIE’NİN YENİ EN YAKIN ARKADAŞLARI

Meghan Markle ve Prens Harry’nin oğulları Archie’nin yeni arkadaşları…

Archie bir yaşında ve şimdiden annesi Meghan Markle ve babası Prens Harry dışında iki en yakın arkadaşı var! People’ın haberine göre Los Angeles’ta izolasyonda olan Markle, Prens Harry ve Archie, Beagle cinsi köpekleri Guy ve siyah labrador cinsi köpekleri ile çok iyi anlaşıyorlar. Köpeklerin Archie’ye çok iyi davrandığı ve onu güldürdüğü söylenirken, Archie’nin yeni en yakın arkadaşları köpekleri. 

Arkadaşlarından ve ailelerinden uzak kalan Meghan Markle ve Prens Harry, oğullarının ilk doğum gününü Kaliforniya’da evde geçirdiler. Habere göre oğuluna çilekli ve kremalı bir pasta yapan Markle’a Prens Harry de balonlar ve dekorasyonlar ile eşlik etti. Arkadaşları ve ailesi ile görüntülü konuşmalar yapan Archie’nin ilk doğum günü oldukça etkin geçti. 

Geçtiğimiz ay E! News’un haberine göre görüntülü konuşmaları çok seven Archie FaceTime ve Zoom üzerinden küçük çocuklar ile oyun randevularına katılıyor. Karantina sürecini oğulları ile ilgilenerek geçiren Markle ve Prens Harry, bu belirsiz süreçte ailelerine vakit ayırıyorlar.