ARIANA GRANDE $1 MİLYON DEĞERİNDE TERAPİ BAĞIŞLIYOR

Grande, internet terapi şirketi Better Help ile partnerlik yaptı.

Ariana Grande yaz aylarına yeni bir şarkı değil bir yardım kampanyası ile damgasını vuruyor. Instagram üzerinden ‘Better Help’ adlı sanal terapi platformu ile partnerlik yaptığını duyuran Grande, $1 milyon değerinde terapi bağlıyor. İnternetin en geniş danışmanlık servisi olan Better Help, mental sağlık sorunları yaşayan insanlara terapiyi erişilebilir kılmayı hedefliyor. 

“$1,000,000 değerinde bedava terapi bağışlamak için @betterhelp ile birlikte çalıştığım için çok heyecanlıyım. Terapinin ayrıcalıklı bir azınlık için değil, herkesin erişebileceği bir şey olması gerektiğini ve bunun uzun vadede bu sorunu çözmediğini kabul ederken, denemeniz için ilham vermek umuduyla bunu gerçekten yapmak istedim. Yardım istemekten çekinmemek ve umarım bunu yaparken zihninizi her türlü kendi kendini yargılamaktan kurtarmak için! Umarım bu fırsattan yararlanırsınız ve bir ay ücretsiz olarak lisanslı bir terapistle eşleşmek için Betterhelp.com/ariana adresine gidersiniz. Bundan sonra, yenileme ve devam etme seçeneğiniz de olacak. Umarım bu faydalı bir başlangıç noktası olur ve yaşamınızda buna yer açıp devam edebilirsiniz! İyileşmek düz bir çizgi veya kolay değil ama çabaya ve zamana değecek, söz veriyorum! @betterhelp'e çok teşekkür ederim ve birlikte daha fazla iş yapmak için sabırsızlanıyorum,” diyen Grande, iş birliği haberini Instagram hesabından duyurdu.Lisanslı psikologlara, evlilik ve aile terapistlerine, klinik sosyal hizmet uzmanlarına ve kurul lisanslı profesyonel danışmanlara erişim sunan Better Help, "Ariana, terapiyi daha erişilebilir kılmak için BetterHelp ile birlikte çalışıyor!" diyerek bu önemli haberi internet sitesinden açıkladı. "BetterHelp'te lisanslı bir terapistle ücretsiz bir ay ve ikinci ayda %15 indirim almak için kaydolun. Ariana bu girişim için gelir almıyor,” diye ekleyen Better Help, Grande’nin karşılıksız bir yardımda bulunduğunun altını çizdi. 

Geçmişte mental sağlığı hakkında olabildiğince dürüst olan Grande, Elle dergisine 2018’de Manchester konseri sırasında gerçekleşen bombalı saldırı ardından yaşadığı stres ve travma sorununu anlatmıştı. “Turneden eve döndüğümde, inanılmaz başım dönüyordu ve nefes alamıyor gibi hissediyordum,” diyen Grande, “İyi modda ve mutlu olurdum ve bu kötü hisler her şey normalken ortaya çıkardı. Her zaman anksiyetem vardı ama hiçbir zaman fiziksel belirtiler görmüyordum. Birkaç ay tamamen dünyam tersime dönmüş gibi hissettim,” diye eklemişti.