ARIANA GRANDE DEPRESYON VE ANKSİYETE SEBEBİYLE 'MEET-AND-GREET'İ İPTAL ETTİ

Ariana Grande, birden fazla panik atak geçirmesi sebebiyle meet-and-greet'ini iptal etti.

The Huffington Post'un haberine göre başarılı şarkıcı, Antwerp'deki konserinden önce fanlarıyla tanışma etkinliği yapacaktı. Ancak Grande'nin temsilcisi, şarkıcının Instagram hikayesinde yaptığı açıklamanın ekran görüntüsünü alarak, şarkıcının akıl sağlığına odaklanması gerektiğini belirten bir açıklama yaptı.

"Merhaba canlarım. Biraz dürüstlük zamanı. Depresyon ve anksiyetem son zamanlarda hiç olmadığı kadar kötü durumda. Kendimi bu tura adadım ve dayanmaya çalışıyorum ve elimden geldiğince size belli etmemeye çalışıyorum. Bugün ekstra zordu benim için. Birden fazla panik atak geçirdikten sonra, soundcheck partisi ya da [meet-and-greet] yapmamanın ve enerjimi konsere saklamanın en iyi karar olduğunu düşünüyorum. Sizinle olan zamanımızı acele ettirmek ya da güçsüz gözükmek istemiyorum. Sizlerle kaliteli vakit geçirmeyi seviyorum ve bugün bunu yapamayacağım. Keşke bu atakları kontrol edebilsem ancak, anksiyete ve depresyonu olan insanların da anlayacağı gibi bazen kendi istediğin gibi değil onlar nasıl isterse öyle davranabiliyorsun"

Geçtiğimiz ay Manchester Pride'da sahne alan Grande, 22 Mayıs 2017'de Manchester Arena'daki konserine yapılan terörist saldırısından sonra tekrar bu şehre döndüğü için "şaşkın" olduğunu söyledi. Performansı sırasında, "Manchester'ın kalbimde çok özel bir yeri var. Burada sizinle olduğum için çok mutluyum, beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Özür dilerim, çok gerginim. Söyleyecek daha çok şeyim var ama biraz şaşkınım. Teşekkür ederim" dedi.

Bu haberler, şarkıcının tura çıkmanın akıl sağlığı için iyi olduğunu düşünmediğini açıklamasının ardından geldi. Şuanda silinmiş olan tweetlerde Ariana'nın bir fanı şarkıcıya, 'müzik senin terapin ve iyileştiğini görmek beni mutlu ediyor' şeklinde tweet attı. Grande, 'müzik yapmak iyileştirici. Ama tekrar tekrar performans sergilemek cehennem gibi' şeklinde cevap verdi.

Grande'nin eski sevgilisi ünlü rapçi Mac Miller'ın Eylül ayında vefat etmesinden 1 ay sonra Pete Davidson ile nişanını atan şarkıcı, bir süredir çok zor bir dönemden geçiyor.


YAZI: DENİZ AKKAYA

Etİketler