ARIANA GRANDE UZUN SAÇLARINA VEDA ETTİ

Yeni mevsim, yeni saçlar!

İlkbahar sezonunu nişanlısı Dalton Gomez ile gizlice evlenerek kapayan Ariana Grande, şimdi ise bambaşka bir büyük değişim ile karşımızda. İmzası haline gelen upuzun saçlarından ve at kuyruğu stilinden vazgeçen Grande, yaz için daha kısa bir stile yöneldi. Kısa bob saç kesiminin biraz daha uzun bir versiyonu olan ‘lob’ kesimini Grande, yeni saçlarını Instagram hesabından yorumsuz bir video ile paylaştı (ve daha sonra sildi). 


Daha önce Kasım 2018’de de ‘lob’ kesimine yönelen Grande, kısa bir süre içinde postiş sayesinde imzası olan uzun at kuyruğu saçlarına geri dönmüştü. Aralık 2018’de kırmızı halıda uzun saçları ile görülen Grande, kısa saçları düşündüğümüzden kısa kullanmıştı! Ancak görünen o ki Grande’nin içindeki kısa saç özlemi yeniden nüksetti. 


Mayıs 2018’de The Fader’a verdiği röportajda at kuyruğu stilinin zamanla değiştiğini (koyu kahverengiden platin sarısına, düşük at kuyruğundan yüksek at kuyruğuna) anlatan Grande, “Aslında at kuyruğum bile bir değişimden geçti ve bununla gurur duyuyorum. Eski at kuyruğu mu? O kız olduğuna emin değilim. Ama yeni at kuyruğu? Onu seviyorum. Bu kanatsız bir Victoria’s Secret meleği olmak gibi. Kanatları olmadan hala melekler ama kanatları olunca ‘Aa şimdi anladım, o bir melek’ diye düşünüyoruz” demişti. 


Doğal hali ile saçlarının kıvırcık olduğunu itiraf eden Grande, Kasım 2020’de radyo sunucusu Zach Sang ile röportajında, şimdi eşi olan Gomez’in saçlarının doğal halini çok sevdiğini söylemişti. “Süper kabarık ve aşırı kıvırcık olan gerçek saçımı çok az insan görüyor ve bu çok tatlı. Bana küçüklüğümü hatırlatıyor, özel hayatımda kim olduğumu,” diyen Grande, “Ama at kuyruğu da benim. At kuyruğu stilini her zaman kullanıyorum ama kıvırcıklar pek dışarı çıkardığım bir stil değil” diye eklemişti.