ARIANA GRANDE’NİN YENİ GÜZELLİK MARKASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Grande söylentileri doğruladı!

Ariana Grande güzellik stillerini denemek istediğimiz ünlüler listesinin başında geliyor. Sadece influencerların değil markaların koleksiyonları için de ilham kaynağı olan Ariana Grande’nin yeni bir güzellik markası çıkarıyor olması şaşırtıcı değil! Aylarca sosyal medyada ve basında dolaşan söylentilerden sonra ünlülerin güzellik listesi trendine son eklenen isim Ariana Grande oldu. 

Parfüm markası R.E.M. gibi güzellik markasının ismini de r.e.m. Beauty olarak belirleyen Grande, aynı isimdeki şarkısından ilham aldı. Geçtiğimiz aylarda Dalton Gomez ile evlenen Grande, Instagram’daki 266 milyon takipçisine r.e.m. beauty’nin yakında geldiğini açıklayarak hayranlarını heyecanlandırdı. 


Güzellik dünyasına ilk olarak parfümler adım atan Grande, makyaj koleksiyonunda ise birçok ürün satışa çıkaracak. Likit göz kalemleri, likit göz farkları, maskara, ruj ve parlatıcı gibi birçok ürün hazırlayan Grande, aynı zamanda takma kirpikler ve aydınlatıcıların da listede olduğunu söyledi. Önümüzdeki aylarda çok daha fazla ürün çeşidi olacağını belirten Grande, şimdilik tüm sosyal medya hesaplarından teaser bir fotoğraf serisi paylaştı. Koleksiyonun net olarak ne zaman satışa sunulacağını bilmesek de Grande’nin güzellik markası söylentilerini doğrulaması bile bizim için yeterli!