ASAP ROCKY, RIHANNA'YI ALDATTI MI?

Söylentilere göre, Rihanna ile ASAP Rocky ayrıldı.

Yeni bir söylentiye göre; Rihanna ile ASAP Rocky ayrıldı. Sebebi ise ASAP Rocky'nin, Rihanna’yı ayakkabı tasarımcı Amina Muaddi ile birlikteliği... Henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Instagram moda fenomeni Louis Pisano, 14 Nisan Perşembe günü paylaştığı bir tweet'te; ASAP'ın hamile kız arkadaşı Rihanna'yı moda tasarımcısı Amina Muaddi ile aldattıktan sonra ayrıldıklarını iddia etti.

Başka bir tweet'te, olayın Şubat ayı sonlarında Paris Moda Haftası sırasında olduğunu iddia etti. Deux Moi ile temasa geçen isimsiz kaynaklara göre, çiftin ünlü bir restoranın arka kapısından çıkmadan önce ağladığı görüldü.

Diğer bir tweet'te Pisano, "ASAP & Amina, onu yıllar önce gördüğü ve onunla bir ayakkabı koleksiyonunda işbirliği yaptığı için yeni değil" dedi. Gerçekten de, rapçi ve ayakkabı tasarımcısı, Muaddi'nin serisi için bir ayakkabı koleksiyonu için bir araya geldikleri en az 2020'den beri moda endüstrisinde işbirliği yapıyor gibi görünüyor.


Rihanna daha önce de koleksiyondan ayakkabı giymişti. İlginç bir şekilde, Muaddi Instagram hesabına Rihanna'nın beyaz ve kırmızı yılan derisi içinde tasarımcının Ursina pompalı topuklu ayakkabılarını giydiği bir fotoğraf paylaştı. Muaddi ve Rihanna ayrıca birkaç kez Rihanna'nın Fenty moda şirketi için özel ayakkabılar üzerinde birlikte çalıştılar.

Rihanna'nın şu anda Instagram'da tasarımcının kişisel ve marka hesabını takip etmediği konuşuluyor. Bununla birlikte, Rihanna başlangıçta pek çok insanı takip etmiyor, bu yüzden bu bir kanıt değil.İtalya'da büyüyen Muaddi, Paris merkezli bir ayakkabı tasarımcısıdır. Hailey Bieber ve Kendall Jenner dahil olmak üzere sayısız ünlü ayakkabılarını giydi. Sektöre bir stilist olarak başladı ve çalışmaları pek çok dergide yer aldı. Rihanna'nın stilisti ile de arkadaş olduğu söyleniyor.

Şu anda Twitter'da viral olan söylentinin kaynağına gelince, Louis Pisano, Levi's, Twitter ve Instagram gibi markalarla çalışmış yaratıcı bir yazar ve moda yorumcusu. Pek çok medya kuruluşuna yorumlarıyla katkıda bulundu.

Pisano, çevre için söylenti uydurmakla suçlayan Twitter'daki muhaliflere de karşılık verdi.

Sonuç olarak; bu sadece bir söylenti ve taraflar henüz bir açıklama yapmadı.