ASHLEY GRAHAM İLK BEBEĞİNE HAMİLE

Ashley Graham, 9 yıldır evli olduğu kocası Justin Ervin'den hamile olduğunu açıkladı.

Ünlü model, heyecan verici haberi, evlilik yıldönümlerinde Instagram sayfasında duyurdu."9 yıl önce, hayatımın aşkıyla evlendim. Dünya üzerindeki en sevdiğim kişiyle çıktığım bu yol, en iyisiydi! Bu yıldönümümüzü, BÜYÜYEN AİLEMİZ ile kutladığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz ve minnettarız! Yıldönümümüz kutlu olsun, @mrjustinervin ❤ Hayat bundan sonra hep daha iyiye gidecek.😘"

Graham, geçtiğimiz sene Şubat ayında, Ervin ile olan ilişkisi hakkında ELLE'e konuştu. Verdiği röportajda, kişisel gelişimin ilişkilerinin temeli olduğundan ve neden evliliği ilişkilerinde bir sonraki adım olarak gördüklerinden bahsetti.

Graham, "Evliliğe bağlılık olarak değil, bir gelişim olarak bakıyordum. Justin ile ilişkiye başladığımız zaman, 'Evet, beraber nasıl gelişebiliriz?' diye düşündük" dedi. Ashely, Ervin'in onu sadece modellik yapmamaya ve farklı alanlara yönelmesi konusunda da teşvik ettiğini söyledi. Graham, "Evliliğimizin ilk senesi göz açıp kapatıncaya kadar geçti. Ervin işten geldiğinde ben hala aynı pozisyonda koltukta Real Houswives izliyor oluyordum. Birgün bana 'Hayatta yapmak istediğin bu mu gerekten?' diye sordu. Ben de 'Ben bir modelim ve çalışıyorum.' diye cevap verdim. Ervin, 'Ama daha fazlasını istemiyor musun? Çünkü bu sonsuza dek sürmeyecek.' dedi. Daha sonra kendime dönüp bu soruyu sordum" dedi.

Verdiği röportajda, hayattaki en büyük önceliğinin çocuk sahibi olmak olmadığını ancak, ileride bir gün bunu isteyebileceğine de değindi. Ashley, "Benim için bir eş ve bir kadın olarak mutlu olmak çocuk sahibi olmak ile denk değil. Bu, olacağı varsa olur. Mutluluk şuan, eşim ile birlikte gelişmek ve bir iş kurmak" dedi.