BARBIE FERREIRA 'EUPHORIA'DAN AYRILIYOR

"Gözlerim dolu dolu bir veda etmek zorundayım."

Buse Saray BUSE SARAY 26 Ağustos 2022
BARBIE FERREIRA 'EUPHORIA'DAN AYRILIYOR

Barbie Ferreira, üçüncü sezonu için “Euphoria”ya geri dönmeyeceğini söyledi. Oyuncu, ayrıldığını Instagram üzerinden bir hikaye gönderisinde duyurdu: “Dört yıl boyunca en özel ve esrarengiz karakter Kat'i canlandırdıktan sonra, gözlerim dolu dolu bir veda etmek zorundayım. Umarım çoğunuz benim gibi, onda kendinizi görebilirsiniz ve onun bugünkü karakterine yolculuğunu görmek size mutluluk vermiştir. Tüm özenimi ve sevgimi ona koydum ve umarım bunu hissedebilirsiniz. Seni seviyorum Katherine Hernandez."HBO ve Ferreira temsilcileri, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Maddie (Alexa Demie) ve Cassie'nin (Sydney Sweeney) en iyi arkadaşı olan Kat, stilini yenilediği ve cinselliğine daha fazla güvendiği için gösteri için bir vücut pozitifliği işaretiydi. Ancak, 2. sezonda hikâyesi arka planda kaybolunca izleyicilerin kafası karıştı. Ferreira ile dizinin yaratıcısı Sam Levinson arasında sette gerilim olduğuna dair söylentiler vardı. (Ferreira'nın setten ayrıldığı ve HBO'nun bunu yalanladığı da dâhil)

"Hayranların gerçekten tutkulu olduğunu düşünüyorum ve bunu takdir ediyorum çünkü 'Euphoria' birçok insanı gerçekten etkiledi" dedi. "Bazen her şey kendi başına bir hayat kazanır ve kökleri gerçeğe dayanmaz, ama sorun değil çünkü biliyorum ki bu sadece tutkudan, meraktan ve tüm o güzel şeylerden. Ve bunun için sözleşme imzalamıştım. Yani, alacağım. İyiyi de kötüyü de alacağım."

“Euphoria”ya ek olarak, Ferreira kısa süre önce 2020 filmi “Unpregnant”da rol aldı ve Jordan Peele'nin korku filmi “Nope”da rol aldı.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.