BARBIE FİLMİNİN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI

Margot Robbie ve Ryan Gosling’den yepyeni sahneler!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 09 Nisan 2023
BARBIE FİLMİNİN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI Warner Bros.

Margot Robbie, Barbie karakterini tamamen benimserken Ryan Gosling’i Ken olarak izlemeye hazır mısınız? Geçtiğimiz hafta ‘Barbie’ filminin ikinci fragmanını yayınlayan Warner Bros., hayranları heyecanlandırmayı başardı. Fragmanda, “Bu akşam yanında kalırım sanıyordum,” diyen Ken’e cevap olarak Barbie’nin ise “Neden?” diye sorduğunu duyuyoruz. “Çünkü biz erkek arkadaş ve kız arkadaşız,” diye cevap veren Gosling’in Ken karakterine, Robbie’nin Barbie karakteri ise, “Tam olarak ne yapmak için?” diyor ve Ken tekrar, “Aslında emin değilim,” diye cevap veriyor. 


Eğlenceli, esprili ve bir o kadar renkli bir dünya gördüğümüz yeni fragman, yeni Barbie evreninin kapılarını bir nebze aralamayı başarıyor. Nisan 2022’de Margot Robbie’nin Barbie karakteri ile ironik görsellerini paylaşan Warner Bros, tam bir sene sonra yepyeni görüntüler ile karşımızda. 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek olan filmin paylaşımında Robbie’yi pembe bir Corvette arabasında mavi ve beyaz çizgili bir stil ile görmüştük. Bir sene boyunca ‘Barbiecore’ trendine sebep olan bu görsel ile etrafımızı sıcak pembeler ve Barbie evrenini çağrıştıran stiller sarmıştı. Filmin vizyona girmesi yaklaşırken, Barbie dünyasına ait trendlere hazırlıklı olun!ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.