BECKHAM’IN BABALIĞINA LAF YOK!

David Beckham, babalığını eleştirenlere sosyal medya üzerinden isyan etti.

David Beckham, dün sosyal medya üzerinden ailesine ve eşiyle kendisinin ebeveynlik yöntemlerine dair yapılan yorumlara isyan etti. Tabii durduk yerde tüm bunlar yaşanmadı. Geçtiğimiz günlerde, Beckham ve dört yaşındaki kızı Harper dışarıda gezerken görüntüledi ve bu sırada Harper'ın ağzında emzik vardı. ‘E bunda ne var?' diyenler olduğunu duyar gibiyiz; bizce de bir şey yok.

Fakat, Daily Mail'de ‘Uzmanlar, Beckham çiftin uyarıyor. Dört yaşındaki kızlarının hala emzik kullanması Harper'ın çene ve diş gelişimini etkileyebilir ya da konuşma bozukluklarına sebep olabilir' şeklinde bir haber yayınladı.

Bunun üzerine David Beckham da, kendi Instagram hesabında haberde kullanılan fotoğrafı paylaştı ve altına: ‘İnsanlar neden hiçbir şey bilmedikleri halde ebeveynlerin çocuklarını yetiştirme yöntemleriyle ilgili yorum yapma gereği duyuyorlar? Çocuğu olan herkes, kendilerini iyi hissetmediklerinde ya da ateşi olduklarında onları en rahat ettirecek şeyin yapıldığını bilir. Böyle durumlarda da genelde emzik isterler. Bu yüzden benim çocuğumu eleştirenler, konuşmadan önce iki kez düşünmeliler. Ayrıca benim babalığımı eleştirme hakkına hiçbir şekilde sahip değilsiniz.' yazdı.

Açıkçası, bizce de Beckham haklı ve hayır, bunun onun çok yakışıklı olmasıyla alakası yok!