BELLA HADID CANNES FİLM FESTİVALİ'NDE

Hadid, pandemiden beri ilk büyük kırmızı halı etkinliğine katıldı…

Yıllarca Cannes Film Festivali’nin en dikkat çekici kırmızı halı görüntülerine imza atan Bella Hadid, yeni bir ‘wow’ anı için Fransa’ya gitti. Kırmızı halı etkinliklerinin yeniden başlaması ile birlikte 2021 Cannes Film Festivali’nin açılışı ve ‘Annette’ filmi prömiyerine katılan Hadid, Jean Paul Gaultier’den dramatik tül kuyruğu olan halter yakalı beyaz bir elbise giydi. 

Bella Hadid 2021 Cannes Film Festivali'nde (Getty Images)

Saçını topuz yapan ve stilini Chopard mücevherleri ile tamamlayan Hadid, Gaultier’in İlkbahar Yaz 2002 haute couture koleksiyonundan vintage bir elbise giydi. Neredeyse 19 sene önce Naomi Campbell tarafından podyumda giyilen bu elbise, Hadid’in Cannes stilinde yeniden ortaya çıktı. 

Bella Hadid 2021 Cannes Film Festivali'nde (Getty Images)

Pandemiden beri ilk büyük kırmızı halı etkinliğine katılan Hadid, en çok özlediği şeylerin New York sokakları olduğunu söylemişti. “İnsanlara gülümsemeyi özledim. Sarılmayı çok özledim,” diyen Hadid, “New York’ta müzik dinleyerek yürümeyi özledim. Şehirde olduğunu zaman bu çok farklı. Hiçbir yere gitmeseniz de bir yere gidiyormuş gibi sonsuza dek yürüyebilirsiniz,” diye eklemişti.