BELLA HADID VE THE WEEKND BARIŞTI!

Bella ve Abel çifti, 2 aylık ayrılıklarına son verdi...

Bella Hadid ve The Weeknd tekrar vakit geçirirken görüntülendi. The Weeknd, Bella'nın 23. doğum günü partisini kutladığı Le Chalet, L'Avenue'nün kokteyl salonunda görüntülendi. Perşembe gecesi Bella, New York'un gözde mekanında Yolanda Hadid, Gigi Hadid, Anwar Hadid ve kız arkadaşı Dua Lipa gibi isimlerin de katıldığı, aile ve arkadaşlarından oluşan bir grup ile doğum gününü kutladı. 

Bir kaynak E'ye, "Abel, Bella ile geçtiğimiz gece L'Avenue'de üçüncü doğum günü kutlaması için buluştu. Bütün gece onunlaydı ve beraber paylaştıkları daireye gitmek için mekandan birlikte ayrıldılar. Birbirlerine ne kadar aşık oldukları çok aşikardı ve birlikte çok mutlu görünüyorlardı" dedi.

Çift, geçtiğimiz Ağustos ayında 'mesafe' sebebiyle ilişkilerine ara vermişti. Kaynak, "Bella ve Abel son birkaç haftadır temas halindeydi ve ilişkileri üzerinde çalışıyorlardı. Aşkları hiç eksilmedi. Sadece Abel'in üzerinde çalışması gereken birkaç şey vardı ve odağı başka bir yerdeydi. Şu anda daha iyi durumdalar ancak, acele etmemeye çalışıyorlar. İlişkilerinde bu sefer daha gizli yaşamak istiyorlar" dedi.

E!'nin haberine göre, doğum günü partisine rağmen çift tam olarak tekrar birlikte değil, Weeknd partiye Bella'nın 'arkadaşı' olarak katılmış. Ancak, 23 yaşına giren başarılı model, özel gününde Abel'den sürpriz bir mesaj almış. "Weeknd Bella'ya 'Doğum günün kutlu olsun' demek için yazdı ve o zamandan beri iletişimdeler. İkilinin arasında bir dargınlık yok ve şuanda iyi durumdalar."

Diğer bir kaynağa göre Çarşamba gecesi Bella, Miss Lily's adlı restoranda da küçük bir doğum günü kutlaması yaptı. Aile ve arkadaşlarıyla yaptığı kutlamanın ardından Bella, restorandan tek başına ayrıldı ve The Weeknd'in arabasına bindi.

YAZI: Deniz Akkaya