BEN & JEN YENİDEN Mİ?

Jennifer Lopez ve Ben Affleck sezonu tekrar başlıyor…

Eski olan her şey yeni sayılıyor. Tüm dünya alışılmışa ve ‘konfor alanına’ geri dönerken, eski sevgililer Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in de yeniden bir araya geldiği konuşuluyor. Page Siz’in haberine göre Jennifer Lopez’in Los Angeles’taki malikanesinden çıkarken görüntülenen Ben Affleck, geçtiğimiz haftanın gündemi oldu!

Hollywood’un favori çiftlerinden biri olan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, bizi Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in yeniden bir araya gelme ihtimali kadar sevindirdi. ‘Shotgun Wedding’ filminin çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde olan Jennifer Lopez’in Los Angeles’a döndüğünden beri Ben Affleck ile görüştüğü söyleniyor. Kısa bir süre önce nişanlısı Alex Rodriguez ile ayrılık kararını duyuran Jennifer Lopez, güven problemleri sebebiyle ilişkisini noktalamıştı. 

2002’de ilişkilerine başlayan ve 2004’te ayrılan Ben Affleck ve Jennifer Lopez, ‘Ben & Jen’ olarak ünlü dünyasının merceğinde olmuşlardı. Ayrılıklarına rağmen Ben Affleck ile yakın arkadaş olduğunu söyleyen Lopez, geçmişte katıldığı ‘Today Show’ programında Affleck ile ayrılığının “en büyük kalp kırıklığı” olduğunu da söylemişti.