BEYONCE DÜNYA TURUNDA

Beyonce 2016’dan beri ilk dünya turnesine başlıyor!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 02 Şubat 2023
BEYONCE DÜNYA TURUNDA Instagram

Beyonce hayranlarının beklediği o an geldi… Yıllar sonra dünya turnesini duyuran Beyonce, Instagram’dan kristal taşlarla kaplı bir bodysuit ile fotoğraf paylaşarak 2016’dan beri ilk müzik turnesinin başladığının haberini verdi. Beyonce, turnenin resmi posteri olduğu düşünülen fotoğrafı, “Renassaince Dünya Turnesi 2023” yazarak 294 milyon takipçisi ile paylaştı. İnternet sitesini de güncelleyen Beyonce, konser tarihlerini ve yerlerini yayınladı. Turnesine Avrupa’da başlayacak olan Beyonce, ilk konserini 10 Mayıs’ta Stockholm’de gerçekleştirecek. Daha sonra 17 Mayıs’ta İngiltere’ye gidecek olan Beyonce, Cardiff, Edinburgh ve Sunderland gibi şehirlerin ardından 29 ve 30 Mayıs’ta Londra’da olacak. Turnesini Eylül 2023’te New Orleans’da sonlandıracak olan Beyonce’nin dünya turnesinin biletleri henüz yayınlanmasa da satışın kısa süre içinde başlaması tahmin ediliyor. 

Temmuz 2022’de ‘Renaissance’ adlı albümünün yayınından sonra sessizliğe bürünen Beyonce, son haberi ile Twitter ve Instagram dünyasını salladı diyebiliriz. Beyonce’nin 7. Albümü olan ‘Renaissance,’ Billboard listelerinde bir numarada yer almıştı. Daha önce 2018’de eşi Jay-Z ile ‘Run II Tour’ adlı turnede yer alan Beyonce, 2016’da ‘Lemonade’ albümünden sonra ‘Formation World Tour’ adlı turnesinden beri solo bir müzik turnesi gerçekleştirmemişti. 

Geçtiğimiz ay Dubai’deki Atlantis The Royal otelinin açılışında sahne alan Beyonce, sahnelere dönüşünün sinyallerini verirken, dünya turnesini duyuran son paylaşımı ile hayranlarını sevindirmeyi başardı!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.