BEYONCE VE BLUE IVY'NİN ANNE-KIZ İLİŞKİSİ

Beyoncé'nin film için yaptığı The Gift adlı albümde birkaç şarkıda ve Spirit'in klibinde yer alan Blue Ivy'nin büyük bir kişiliği ve yıldız ışığına sahip olduğu söyleniyor.

People'a konuşan kaynak, Blue'nun annesi Beyoncé ve babası Jay-Z ile olan gündelik hayatına dair, "Los Angeles'da özel bir okula giden Blue bu Eylül ayında ikinci sınıfa başlayacak. Beyoncé ile çok yakınlar ve annesiyle baş başa zaman geçirmeyi çok seviyor. Oldukça işvebaz, yüksek enerjili ve ne istediğini bilen bir çocuk. Özellikle ikiz kardeşleri Sir ve Rumi'nin doğumundan sonra, Beyoncé Blue Ivy'nin ablalığa alışıp bunu sevdiğinden emin olmak istedi. Beyoncé aynı zamanda Blue'nun onunla ödül törenlerine, video çekimlerine ve stüdyoya gelmesine de izin veriyor. Çok özel bir bağları var! Blue doğuştan sanata yetenekli bir çocuk. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi ve performanslar sergilemeyi çok seviyor. Bunun için doğmuş gibi" dedi.

Kaynak aynı zamanda, "Beyoncé ne kadar kendini kariyerine adamış gibi gözükse de, kendini çocukları Sir, Rumi ve Blue'ya adamış biri. Kariyeri tüm zamanını alıyor gibi gözüküyor fakat aslında olay tam tersi, kariyeri her zaman ikinci planda ve çocukları her zaman onun önceliği. Harika ve çok ilgili bir anne" şeklinde açıklamalarda bulundu.