BEYONCE’DEN KATY PERRY’E DOĞUM HEDİYESİ

Beyonce, ilk defa anne olan Katy Perry’nin doğumunu kutladı!

Salı günü, Orlando Bloom ile kızları Daisy Dove Bloom’un doğumunun ardından aldığı hediyeler ve iyi dilekler için teşekkür eden Katy Perry, aynı zamanda Beyonce’den aldığı hediyeyi takipçileri ile paylaştı. Blue Ivy, Sir ve Rumi’nin annesi olan Beyonce, ilk kez anne olan Katy Perry’e “Ailenizin yeni üyesi için tebrikler, Beyonce” yazarak bir buket beyaz çiçek ile kart yolladı. 

Katy Perry'nin Instagram Hikayesi

Hamilelik duyurusunu Beyonce’ye benzer olarak yapan Katy Perry, tıpkı Beyonce’nin 2017’deki Rumi ve Sir Carter’ın müjdeli haberini verdiği gibi çiçekler içinde vermişti. Mart ayında ‘Never Worn White’ adlı şarkısının müzik videosunu yayınlayan Perry, beyaz elbisesi ile karnını tutarak hamileliğini dünyaya duyurmuştu. Videodaki bir başka sahnede çiçeklerden yapılan bir elbise ve taç giyen Perry, Beyonce’nin hamilelik duyurusu stiline benzetilmişti. 

Beyonce’nin yanı sıra Lionel Richie ve sevgilisi Lisa Parigi’den aldığı beyaz bebek bornozu ve şampanya hediyesini paylaşan Perry, “Lionel amcama ve Lisa teyzeme teşekkür ederim” yazdı.