BEYONCE’NİN BELGESELİ YAYINLANDI!

Ünlü şarkıcı, “Homecoming” belgeselinde Coachella performansını ve zor geçen hamilelik sürecini anlattı…

Beyonce’nin yeni Netflix belgeseli “Homecoming” ve aynı isimdeki sürpriz albümü bu sabah yayınlandı. Oldukça nadir röportaj veren ünlü şarkıcı, belgeselde ikizleri Sir ve Rumi Carter’a hamilelik sürecinin Coachella 2017 performansının yanı sıra vücuduna ve işine olan bakış açısını nasıl değiştirdiğini anlattı. 

Coachella 2018’de ana şarkıcı olan Beyonce, “Geçen sene Coachella’da performans yapmam gerekiyordu ama hiç beklenmedik bir şekilde hamile olduğumu ve ikizlerimin olacağını öğrendim, bu daha da büyük bir sürprizdi! Hamileliğim kolay olmadı, vücudum, kaldırabileceğinden çok fazlası ile başa çıktı. Doğum yaptığım gün 98 kiloydum. Çok zor bir hamilelik geçirdim. Kan şekerim yüksekti. Toksemi, preeklampsim oldu. Bebeklerimden birinin kalbi rahmimde bir kaç kere durdu bu nedenle acil sezaryen olmam gerekti,” diyerek hamilelik sürecinin zorluklarını anlattı. 

Coachella 2018 performansına hazırlanırken, bedeninin ve aklının karışık olduğunu söyleyen Beyonce, “Başlangıçta çok fazla kas spazmım vardı ve içsel olarak vücudum hazır değildi. Aklım orada değildi. Aklım çocuklarımla olmak istiyordu. İnsanların görmediği şey fedakarlıktır. Dans edip karavana gidiyordum ve bebeklerimi emziriyordum, getirebildiğim günler hep çocuklarımı getiriyordum,” diye ekliyor. 

Sürekli ona ihtiyacı olan üç çocuğun annesi olmakla, yaratıcı ve sanatçı kişiliğinin dengesini kurmayı hala öğrendiğini söyleyen Beyonce, “15 saat prova yapmadan önce, çocuklarım olduğunu, kocam olduğunu ve bedenime bakmam gerektiğini hatırlıyorum,” dedi. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.