BEYONCE’NİN YENİ ŞARKILARI YOLDA!

Queen B’nin yeni projesi hakkında bildiklerimiz…

‘Lemonade’ albümünden 5 sene sonra, Beyoncé yeni şarkılarının ipuçlarını veriyor. Son solo albümünün ardından yoğun programına devam eden Beyoncé, Coachella müzik performansını bir belgesele dönüştürmüş ve ardından ‘Homecoming’ adlı bir canlı albüm ve konser filmi yapmıştı. Müziğin yanı sıra Disney’in ‘The Lion King’ filminde Nala karakterini seslendiren Beyoncé, ‘Black Is King’ adlı bir görsel albüm çıkarmıştı. 

Şimdi ise 2020 gibi oldukça karmaşık bir seneden süperstar ışığı ile çıkan Beyoncé, karantina süreci boyunca yeni şarkıları üzerinde çalışmış! Pandeminin başından beri stüdyoda olduğunu söyleyen Beyoncé, binlerce ses ve melodi arasından detaylı çalışmalar ile kendisi için en doğru şarkıları yaratmayı hedeflemiş. 

Küçükken ilk şarkı söylemeye başladığı zamandan seneler sonra da aynı heyecanı duyduğunu söyleyen Beyoncé, kayıt stüdyosunda sevgi, tutku ve iyileşme olduğunu söylüyor. Yeni şarkılarının tamamlanma aşamasında olduğunu ekleyen Beyoncé’nin yedinci stüdyo albümü çok kısa bir süre içerisinde sevenleri ile buluşacak.