BILLIE EILISH İKİNCİ ALBÜMÜNÜ DUYURDU

Eilish yeni albümünden bir şarkıyı bu hafta paylaşacak!

Billie Eilish’in hayranları uzun bir süre bu haberi bekliyordu! Eilish’ten sonunda beklenen haber geldi. Yeni müzikleri üzerinde çalıştığı düşünülen Eilish, Instagram üzerinden 82.2 milyon takipçisine 30 Temmuz’da ‘Happier Than Ever’ adındaki ikinci albümünü yayınlayacağını duyurarak söylentileri doğruladı. 


Yeni şarkısından bir kesit ile albüm kapağını paylaşan Eilish, yeni sarı saç stili ile poz verdi. İkinci albümünde en sevdiği şarkıların olduğunu söyleyen Eilish, “Bu yarattığım albümde favori şarkılarım var ve sizinle paylaşacağım için çok heyecanlıyım, endişeliyim ve sabırsızım. Size nasıl anlatsam bilemiyorum. Hiçbir projeye bu kadar sevgi duymamıştım. Umarım hissettiklerimi hissedersiniz.” yazdı. 


Abisi Finneas ile 14 şarkı içeren ‘When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’ adlı ilk albümünü çıkaran Eilish, Grammy Ödülü kazanan bu albümü evinde kaydetmişti. Daha sonra Apple TV’de ‘The World’s A Little Blurry’ adlı bir belgesel yayınlayan Eilish, ilham kaynağını ilk albümünden almıştı. Albüm duyurusu ile birlikte bir şarkısını 29 Nisan’da paylaşacağını söyleyen Eilish, hangi şarkı olduğunu söylemese de hayranlarını heyecanlandırdı. 

Etİketler