BILLIE EILISH İLK PARFÜMÜNÜ ÇIKARIYOR

Koku, vücuttan ilham alan bir şişede sunuluyor.

Billie Eilish, inanılmaz yeni bir albüm çıkarmaktan Met Gala'daki kırmızı halıda herkesi şaşırtmaya kadar çılgın bir yıl geçirdi. Şimdi ise 19 yaşındaki şarkıcı güzellik dünyasındaki ilk macerasına atılıyor.

Çarşamba günü, pop yıldızı Instagram'da ilk kokusu Eilish'i piyasaya sürmeye hazır olduğunu duyurdu. Uzun yıllardır vegan olan şarkıcı, kokunun vegan olmasına, zulüm içermemesine ve temiz malzemelerle yapılmasına özen gösterdi. Şarkıcı, kasım ayında piyasaya sürülecek olan kokuyu "Dünyadaki en sevdiğim koku" olarak nitelendirdi. Kehribar, kakao, vanilya ve sıcak baharat notaları ile mükemmel kış kokusu…


Eilish, kokunun kendisinin eksiksiz bir temsili olmasını istedi. Şişe, Eilish'in insan vücudundaki favori noktalarını simgeliyor: göğüs, boyun ve köprücük kemiği. Şarkıcı "Parfümler, hayattaki en büyük zevklerimden biri oldu ve her zaman bir tane yapmak istemişimdir" dedi. ELLE.com'a konuşan Eilish, koku için "Benim için çok rahat ve şehvetli" dedi.

Eilish için koku aynı zamanda çocukluk yatak odasının anılarını da geri getiriyor. Eilish, "Bana 14 yaşımı hatırlatıyor. Bu gömleğim vardı ve file siyah bir balıkçı yaka gibiydi. Bana neden o gömleği hatırlattığını bilmiyorum ama öyle" diyor. "O gömleğimin olduğu dolabı düşünüyorum. Odamda büyük bir ahşap dolapta vardı ve öyle kokuyordu. Demek aklıma bu geliyor."


Bu nostalji hissi, Eilish'in yeni kokusunu kullanan insanlar için istediği ana paketlerden biri. "İnsanların her zaman nostalji yaşamasını isterim. Hayatta sahip olduğumuz en güzel hediyelerden biri ve aynı zamanda duygusal olmak. Keşke benim kadar nostaljik ve duygusal olmasaydım, ama sadece çocukluğum ve anılar fikrine takıntılıyım."

"Bence insan vücudu olduğu gibi çok güzel ve tüm bedenlerimizi değiştirmeyi bırakmalı ve doğal olarak ne olduklarını takdir etmeliyiz çünkü çok güzeller," dedi kokunun siluetine yorumunu eklemeden önce, “İçinde herhangi birini görebiliyormuşsun gibi hissetmeni istedim ve sen o olabilirsin.”

Parfüm, sadece BillieEilishFragrances.com'da 68 $'a satılacak.

Etİketler