BILLIE EILISH'İN JUSTIN BIEBER TAKINTISI

Eilish’in annesi Maggie Baird, kızının Bieber aşkı hakkında konuştu…

Hepimizin ünlü takıntılarını anlayabileceğimizi düşünüyoruz! Lise yıllarında duvarınızdaki posterlerdeki o ünlü veya konserine gittiğinizde neredeyse bayılmanıza sebep olan o şarkıcı… Ünlü aşkı herkeste var olan bir şey. Billie Eilish’te bile! Küçükken Justin Bieber’a olan takıntısı sebebiyle Eilish’in ebeveynleri neredeyse onu terapiye götüreceklermiş. 

Babası Patrick O’Connell ile birlikte Apple Music ‘Me & Dad Radio’ radyo şovunu sunan Billie Eilish, konuk olarak annesi Maggie Baird’i davet etti. Kızının Justin Bieber’a olan takıntısı hakkında konuşan Baird, Eilish’in çocukluk yıllarında Bieber’dan çok etkilendiğini söyledi. 

Hayatında etkili olan şarkılar hakkında konuşan Eilish, Bieber’ın 2012’deki ‘As Long As You Love Me’ şarkısından bahsetti. Bunun üzerine, “Bu şarkıyı çok iyi hatırlıyorum, videosunu da ve Billie’nin bunun hakkında konuşmasını, heyecanlanmasını ve sürekli ağlamasını da oldukça net hatırlıyorum,” diyen Baird, kızının bu şarkıyı tüm araba yolculuklarında sürekli çaldığını ve ağladığını anlattı. “Şunu itiraf etmeliyim ki Justin Bieber’a olan aşkın yüzünden acı çektiğini düşünüyorduk ve seni terapiye götürmeyi düşündük,” diyen Baird, Eilish’in Bieber’a olan sevgisini aşırı bulduğunu dile getirdi. 

Annesi ve babası ile bu zamanları hatırlayıp gülen Eilish, şovda yeniden ‘As Long As You Love Me’ şarkısını açıp gözyaşlarına tutamadı ancak daha sonra şarkıyı durdurup gülen Eilish, şaka yaptığını belirterek konuyu geçiştirdi. Anksiyete ve depresyon ile mücadelesinde oldukça açık sözlü olan Eilish, Bieber aşkını inkar etmese de bu şarkıların zor zamanlarında kendisine destek olduğunu belirtti. Marina & The Diamonds grubunun mental sağlık hakkında şarkılarını öven Eilish, bu tarz müziklerin daha çok yazılması gerektiğinin altını çizdi.

Çocukluk hayalini gerçekleştiren Eilish, hem Justin Bieber ile arkadaş olmuş hem de birlikte bir şarkı yapmıştı. Kısa bir süre önce Bieber ile ‘Bad Guy’ remixi için işbirliği yapan Eilish, şarkının kapağı için küçüklüğünden bir fotoğraf kullanmıştı. Fotoğrafta daha genç bir Eilish’i Bieber posterleri ile kaplı odasında görmüştük. Eilish üzerinde korumacı olduğunu söyleyen Bieber, genç yaşta şöhret olmanın zorluklarını bildiğini ve ona her zaman destek olmak istediğini belirtmişti. Bu hikayeden ne anlıyoruz? En çılgın hayalleriniz bile gerçek olabilir!