BILLIE EILISH YİNE TARİH YAZDI!

Billie Eilish James Bond'a müzik yapan en genç şarkıcı oldu...

Billie Eilish, yeni Bond kızı olmasa da 007 serisinin yeni filminin müziğini yapacağı duyuruldu. Billie, bu seri için müzik yapan en genç sanatçı oldu.Erkek kardeşi FINNEAS ile birlikte yazması dışında şarkı hakkında henüz başka bir şey bilinmiyor. Hangi büyük ismin filmin müziğini yapacağı spekülasyonları geçtiğimiz hafta başlamıştı ancak, kimse bunun Billie Eilish olacağını düşünmemişti. Filmin ismi "No Time To Die", Billie'nin son albümü WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? ile de uyumlu.

Eilish de böyle bir fırsata sahip olduğu için oldukça heyecanlı olduğunu belirtti, "Bunun bir parçası olmak tamamiyle delilik. Böylesine efsanevi bir serinin müziğini yapacak olmak çok büyük bir onur. James Bond, var olan en havalı film serisi. "No Time To Die'ın müziğinin, ismine bakarak ürkütücü olacağını var sayıyoruz ama kesin olarak öğrenmek için 2020 baharını beklemek zorundayız. 

Eilish'in Z kuşağı yoğunluktaki bir hayran kitlesine sahip olması, 25. Bond filmi ile yeni bir jenerasyonun tanışmasını sağlayacak. Daniel Craig'in son kez ikonik ajanı canlandıracağı film, 8 Nisan 2020'de vizyona girecek.