‘BLACK WIDOW’ FRAGMANI YAYINLANDI

Scarlett Johansson ve Florence Pugh bir arada!

Marvel’ın Black Widow süper kahramanı sonunda kendi filmine kavuşuyor. Aslında Mayıs 2020’de vizyona girmesi beklenen ‘Black Widow’ filmi, geçtiğimiz sene birçok şey gibi COVID-19 pandemisi sebebiyle ertelenmişti. Şimdi ise yeni bir vizyon tarihine kavuşan ‘Black Widow’ filmi 9 Temmuz 2021’de izleyiciler ile buluşacak. Disney+ üzerinden ve sinemalarda yayınlanacak olan filmin fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı!


Florence Pugh’nun Marvel evrenine Scarlett Johansson tarafından canlandırılan Black Widow karakterinin kardeşi Yelena Belova olarak katıldığını gördüğümüz fragman bizi heyecanlandırmayı başardı. Daha önce ‘Hawkeye’ televizyon serisi için Yelena karakterini canlandıran Pugh, şimdi ise büyük ekranda Marvel dünyasının bir parçası olduğunu gözler önüne serecek. 

Yayınlanan fragmanda bir Avenger olmadan önce ‘Black Widow’ (Natasha Romanoff) karakterinin hayatını görüyoruz. Natasha’nın Yelena ve Melina Voctokoff ile bir araya geldiğini görürken, David Harbour Natasha ve Yelena’nın babası Alexei Shostakov yani Red Guardian karakterini canlandırıyor. 

Johansson ile çalışacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Pugh, “Senaryoyu çok sevdim ve Black Widow yönetmeni Cate Shortland’i çok seviyorum. Ve bence filmle yapmaya çalıştıkları her şey onu olabildiğince acı verici, gerçek ve olabildiğince cesur yapıyor ve biz onu yaptığımızda da aynen böyleydi. Buna ulaşmak gerçekten güzel bir şeydi ve tabii ki Black Widow’un çalışmasını izleme şansım oldu, son 10 yıldır tek kadın süper kahraman olduğu düşünüldüğünde oldukça şaşırtıcıydı,” demişti.