BLAKE LIVELY AMAZON İLE YENİ DİZİ İÇİN ANLAŞTI

Gossip Girl'ün 2012'deki finalinden sonra ekranlardan uzak kalan Blake Lively Amazon ile yeni diziler üzerine anlaştığı duyuruldu.

Geçtiğimiz senelerde, Küçük Bir Rica ve Karanlık Sular gibi filmlerde yer alan başarılı oyuncu Gossip Girl final yaptığından beri ekranlardan uzak. Ancak Lively, eski temposuna geri dönüyor!

Amazon Studios geçtiğimiz hafta sonu Blake Lively ile anlaştığını duyurdu. Bu anlaşma birkaç farklı projeden oluşacak. Bir tanesinin içeriği henüz çok net değil fakat projeyle ilgili Amazon Studios başkanı Jennifer Salke, "Biraz zamanımızı aldı fakat sonunda Blake ile anlaşmaya vardık. Dizi hakkında konuşmalarımız devam ediyor ve nasıl geliştirebileceğimiz hakkında fikir alışverişi yapıyoruz. Henüz hazır değil  ama New York'ta geçecek ve moda ile ilgili bir bölümü de olacak" dedi.

Gossip Girl'ün yeni uyarlamasında Blake Lively ve Leighton Meester'ın yer alıp almayacağı hala soru işaretiyken, Blake Lively'nin New York ve modanın bir arada olacağı bir dizide yer alacak olması başarılı oyuncunun fanlarını sevindirdi.

Bu yeni projelerin dışında Blake, bu senenin son aylarında vizyona girecek olan kitaptan uyarlama film The Rhythm Section'ın başrolünü oynuyor.