BLAKE LIVELY ÇOCUKLARI HAKKINDA KONUŞTU

Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin 3. çocukları hakkındaki sessizlik sona erdi!

Geçtiğimiz Eylül ayında doğan kızları hakkında sessiz kalan Blake Lively ve Ryan Reynolds, kızlarının ismini bile açıklamamışlardı! Aylar sonra ilk röportajını veren Blake Lively, en sonunda 3 çocuk annesi olmak konusunda konuştu. ‘Good Morning America’ programına katılan Lively, program sırasında Eylül ayında doğan kızları ile tebrik edildi. 

Artık üç çocuk annesi olduğunu kabul ettiğini söyleyen Lively, 6 yaşın altında üç çocuk büyütmeyi ‘çılgınlık’ olarak adlandırdı. ‘Bir noktada 4 yaşın altında üç çocuğumuz vardı,” diyen Lively, “Bu 2’den 3 bine çıkmak gibi. O kadar çok çocuğumuz var ki ebeveyn olarak az sayıdayız. Bu çok fazla. İnsanlar iki ve üçün aynı olduğunu ve kolay olduğunu söylüyorlar ama o insanların üç çocuğu yok. Bu çılgınlık,” diye ekledi. 

Blake Lively ‘The Rhythm Section' filminin New York Gösteriminde (Getty Images)

Eylül ayında doğan kızlarının doğum haberini Ekim ayında doğrulayan Lively ve Reynolds, bu süreçte özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiler. 7 yıldır evli olan çiftin 5 yaşında James ve 3 yaşında Inez adlı kızları var. Üçüncü kızlarının ismini gizli tutan Reynolds ve Lively, doğum sonrasında sekiz ay boyunca kırmızı halıdan uzak kaldılar! Geçtiğimiz hafta doğumundan sonra ilk kez kırmızı halıda görüntülenen Lively, Jude Law ile beraber ‘The Rhythm Section’ filminin New York gösterimine katıldı. Dolce & Gabbana'dan siyah straplez kadife bir elbise giyen Lively, stilini zincirli ve incili bir kolye ile tamamladı.