BLAKE LIVELY DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASINI INSTAGRAM’DAN PAYLAŞTI

Ev yapımı pastalar, bir kutu macaron, isimli kolyeler, 90’lar ilhamlı bir DIY seti ve çok daha fazlası!

Geçtiğimiz Salı günü 33.

yaşını kutlayan Blake Lively, doğum gününü Instagram üzerinden hayranları ile paylaştı.

Özel gününü kızları ve eşi Ryan Reynolds ile geçiren Lively, ailesinin hazırladığı sürprizi hikayesinden paylaştı. Koridora bir sürü renkli kurdele seren Reynolds ve kızları, Lively’nin doğum gününü oldukça sevimli bir şekilde kutladılar.

Blake Lively'nin Instagram Hikayesi“Doğum günü anları. Bu günü özel yapan herkese teşekkür ederim! Sizi seviyorum,” diyen Lively pasta olarak ise Mcdonald’s ilhamlı bir muffin yedi. Reynolds’un yaptığı ev yapımı pastayı paylaşan Lively, aynı zamanda sriracha mayonezli muffinini hayranlarına gösterdi. 

Blake Lively'nin Instagram Hikayesi

Blake Lively'nin Instagram HikayesiDoğum günü hediyelerini de paylaşmayı unutmayan Lively, arkadaşı Lorraine Shwartz ve Offira’dan küpe ve yüzük seti taktı. 

Blake Lively'nin Instagram HikayesiÖzel günü için evini bir spaya dönüştüren doğum günü kızı aynı zamanda L’Adurée’den kocaman bir kutu macaronları paylaştı. 

Blake Lively'nin Instagram Hikayesi

Blake Lively'nin Instagram Hikayesi

Blake Lively'nin Instagram HikayesiBlake Lively’den alışkın olmadığımız paylaşım bombardımanında bir de 90’lar ilhamlı bir DIY seti vardı. Karantinada geçirdiği doğum gününü bir eğlenceye dönüştüren Lively, kız kardeşi Robyn Lively’e “Neyse ki bizimle karantinada olan 13 kişilik bir aile ve arkadaş ekibimiz var,” diyerek yaptığı krosanlar için teşekkür etti. Lively’nin aldığı hediyeler arasında High Camp Gardenia mumu ve kızları James ve Inez’in isimlerinin yazılı olduğu bir Jennifer Meyer kolyesi de vardı. En küçük kızının ismini hala gizli tutmaktan yana olan Lively, kolyenin son kısmının fotoğrafını paylaşmadı. 

Blake Lively'nin Instagram HikayesiSon olarak spor eğitmeni Don Saladino’nun paylaştığı kutlama mesajını kendi hikayesinde paylaşan Lively, “Belki de en güzel doğum günü hediyesi, arkadaşlarınızın geçmiş yıllardan müthiş fotoğraflarınızı koyması,” dedi. 

Blake Lively'nin Instagram Hikayesi.