SOPHIE TURNER'DAN BLAKE LIVELY'YE ÖVGÜ

Lively’nin paylaşımı Sophie Turner’dan tam puan aldı!

Geçtiğimiz hafta sonu Instagram hikayelerinden bir ‘throwback’ fotoğraf serisi paylaşan Blake Lively, etkinliklerde giydiği stilleri gösterdi. Son fotoğrafta ise Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programında görülen Lively, fotoğraftaki Lanvin gömleği ve Net-a-Porter elbise stilini kendisinin bir araya getirdiğini ve doğum sonrası kıyafetlerin üzerine olmadığını söyledi. Kimsenin doğum sonrası kendisini giydirmeyi kabul etmediğini ve mağazalardaki kıyafetlerin de üzerine olmadığını söyleyen Lively, uzun bir mesaj ile kendisini ne kadar özgüvensiz hissettiğini anlattı. 

Blake Lively Instagram Hikayesi 

“Bu güzel kıyafeti yapmak için Lanvin’den bir gömlek ve Net-a-Porter’den bir elbiseyi bir araya getirdim. Çünkü kimsenin doğumumdan sonra üzerime olacak bir kıyafeti yoktu. Ve mağazalardaki kıyafetler üzerime olmadı. Markaların sunduğu kıyafetler bedenimize olmadığı zaman, kadınlara harika bir mesaj yollanmıyor. Bu yabancılaştırıcı ve kafa karıştırıcı. Ve keşke şimdi geçtiğimiz seneye dönüp baktığım kadar, o zaman da özgüvenli hissetseydim. O beden bana bir bebek verdi. Ve bu beden o bebeğin tüm gıdasını üretiyordu. Ne kadar güzel bir mucize. Ama gurur duymak yerine, özgüvensiz hissettim. Sadece kıyafetler üzerime olmadığı için. Aslında ne kadar saçma,” diyen Blake Lively’nin paylaşımları kısa bir süre içerisinde Hollywood dünyası tarafından takdir topladı. 

Sophie Turner Instagram Hikayesi 

Geçtiğimiz sene eşi Ryan Reynolds ile üçüncü kızlarını dünyaya getiren Lively’nin James ve Inez adında iki kızı daha var. Üçüncü bebeğinin doğumundan sonra ‘The Rhythm Section’ filminin basın turnelerinde görüntülenen Lively, hamileliklerini, aile hayatını ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Ancak önemli konularda sesini ve ününü kullanan Lively, doğum sonrası hislerini paylaşarak birçok kadına tercüman oldu diyebiliriz. Blake Lively’nin Instagram hikayesinin ekran görüntüsünü kendi hikayesinden paylaşan Sophie Turner, “Kuzeyin Kraliçesi. Duymayanlar için bir kez daha!” diyerek, Lively’e teşekkür etti.