BLAKE LIVELY HAMİLE

Hollywood’un en gözde çifti, üçüncü bebeklerini bekliyor!

Blake Lively, eşi Ryan Reynolds’un ‘Pokemon Detective Pikachu’ filminin New York gösteriminde herkesi şaşırttı! Gossip Girl yıldızı üçüncü bebeğine hamileliğini sarı metalik bir Retrofete elbisesi ile açıkladı.

Eşi ile beraber kırmızı halıda yürüyen Lively, büyüyen karnı ile tüm gözleri üzerine topladı.

 

Blake Lively ve Ryan Reynolds 'Pokemon Detective Pikachu' filmi gösteriminde (Getty Images)Özel yaşantılarını gözlerden uzak tutmayı başaran Reynolds ve Lively çiftinin dört yaşında James ve iki yaşında Inez adlı kızları var. 2016’da daha büyük bir aile istediğini söyleyen Lively, “Ben beş çocuklu bir ailenin üyesiyim, eşim de dört kardeşten biri, biz resmi olarak üretenlerdeniz.” demişti. Ailesinin gizliliğine önem verdiğini defalarca belirten Lively, kendi üzerlerindeki paparazzi ilgisini çocukları üzerinde istemiyorlar. Çocukların bu hayatı seçme fırsatı olmadığını söyleyen Lively, kızlarının hakkını korumak istiyor. Reynolds ile beraber çocuklarına olabildiğince normal bir hayat sunmak isteyen Lively, “Bizim sahip olduğumuz normal çocukluğu onlardan çalmak istemiyoruz, bu çok bencil olur” diye ekliyor. 

Blake Lively 'Pokemon Detective Pikachu' filmi gösteriminde (Getty Images)Blake Lively'nin hamile stili, Holllywood'un en çok konuşulan tarzları arasında olmuştu! Hamileliği boyunca tarzından ödün vermeyen Lively'nin üçüncü deneyiminde neler giyeceğini merakla bekliyoruz. Ünlü oyuncu şimdiden metalik sarı elbisesi ile çitayı yükseltmeyi başardı!.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.