BLAKE LIVELY VE DIY MANOLO BLAHNIK AYAKKABILARI

Lively’nin kendisine fotoğraf editleri ile Louboutin ayakkabıları eklediğini hatırlıyor musunuz?

Kıyafet veya ayakkabı üzerine olmadığı zaman Blake Lively’nin oldukça yenilikçi bir çözümü var! Son Instagram hikayesinde dünyaya ve Manolo Blahnik’e şaşırtıcı bir açıklama yapan Lively, topuklu ayakkabılarını oje ile boyadığını duyurdu. New York’taki Empire State binasında yeni Betty Buzz içecek markasının kutlaması için bir etkinliğe katılan Blake Lively, daha sonra ise İngiltere’de bir etkinliğe katılmıştı. 

Blake Lively Instagram Hikayesi

“Dorothy’nin Oz güzellik salonuna ziyaretinden sonraki halini denedim” yazan Lively, “Carrie, Charlotte ve Samantha’nın bir bebeği olsaydı” diyerek esprili bir yorumda bulundu. Sex and the City dizisine gönderme yaparken Manolo Blahnik ayakkabılarını gösteren Lively, seride Mr. Big’in Carrie Bradshaw’a evlenme teklif ettiği 'Hangisi' Manolo Blahnik modelini tercih etti. Ancak Carrie’nin ve Lively’nin ayakkabıları arasında büyük bir fark vardı! Carrie’nin ikonik mavi Hangisi ayakkabılarını kırmızıya boyayan Lively, elbisesinin rengine uyum sağlaması için bu ikonik ayakkabıları oje ile kırmızıya boyamış!

“Kapıdan dışarı çıkarken ayakkabılarımdaki beyaz mücevher tokayı kırmızıya boyadığım için özür dilerim Manolo Blahnik” yazan Lively, “Kesinlikle buna değdi değil mi?” diye ekledi. Geçtiğimiz sene ise fotoğraf editlemesi ile ayaklarına Christian Louboutin sandaletleri ekleyen Lively, “Hiçbir problem görmüyorum. Louboutin, işe alım yapıyor musunuz? Engin bir deneyime sahip çıplak ayaklı bir iPhone illüstratörü” yazmıştı. Dijital DIY veya gerçek boya? Farkı kim anlayabilir ki!