BLUE IVY İLK GRAMMY ÖDÜLÜ İLE POZ VERDİ

Beyoncé kızının başarısını Instagram'dan paylaştı!

Grammy Ödülleri'nde annesi Beyoncé ve babası Jay-Z’ye eşlik etmeyen 9 yaşındaki Blue Ivy Carter, ödülünü alırken konuşma da yapamamıştı. 2021 Grammy töreni başlamadan önce ilk Grammy ödülünü alan Blue Ivy’nin başarısını Beyonce, Instagram hesabı üzerinden kutladı. 

28 ödül ile Grammy Ödülleri'nin en çok ödül kazanan kadın sanatçısı olan Beyoncé, tarihe geçtiği 63. Grammy yolculuğunu Instagram’dan paylaştığı video ile hayranlarına aktardı. Videonun sonunda kızı Blue’nun Grammy ödülü ile iki fotoğrafını paylaşan Beyoncé, meşaleyi yavaş yavaş kızına devrettiğini gösterdi!


Queen B’nin tahtına geçmeye hazır olduğunu belli eden Blue Ivy, altın rengi tacı ile müzik sektörünün yeni kraliçesi olacağının sinyallerini verdi. Annesi ile birlikte ‘Brown Skin Girl’ müzik videosu ile ‘En İyi Müzik Videosu’ ödülünü kazanan Blue Ivy, törende konuşma yapamasa da, Beyoncé konuşmasının bir bölümünde hem kızının başarısını kutlamayı unutmadı. 

“Hepinize çok teşekkür ederim. Tanrım. Çok onur duyuyorum. Çok heyecanlıyım. Bir sanatçı olarak işim, hepimizin görevi zamanı yansıtmak,” diye konuşmasına başlayan Beyonce, “Çok zor bir zaman oldu. Bu nedenle insanları motive etmek, yükseltmek, bana ve dünyaya ilham kaynağı olmaya devam eden tüm siyah kraliçelerimizi ve krallarımızı kutlamak istedim,” diye ekledi. Grammy tarihine geçtiğinin farkında olan Beyonce, “Bu gerçekten olağanüstü. Hayatım boyunca çalıştım, dokuz yaşından beri. Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Bu gerçekten büyülü bir gece. Çok teşekkür ederim. Kızımın izlediğini biliyorum, iki kızım ve oğlum, hepiniz izliyorsunuz. Tebrikler Blue. O bu akşam bir Grammy kazandı. Seninle gurur duyuyorum ve annen, hepinizin annesi olduğum için çok şanslıyım. Hepinizle gurur duyuyorum ve sizi çok seviyorum,” diyerek kızı Blue ile gurur duyduğunu söyledi.