BLUE IVY KENDİ HAYRAN KİTLESİNİ OLUŞTURMAK ÜZERE

Blue Ivy, annesi Beyonce'nin konserlerinde sahne almaya başladı!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 12 Haziran 2023
BLUE IVY KENDİ HAYRAN KİTLESİNİ OLUŞTURMAK ÜZERE Getty Images

Beyonce ‘Renaissance’ Turnesi için Avrupa’da seyahat etmeye devam ediyor ve kızı Blue Ivy Carter da annesinin yanında sahneye çıkıyor! Annesini koreografisine uyum sağlayan Blue Ivy, dansçılardan daha çok dikkat çekiyor diyebiliriz. Geçtiğimiz Perşembe günü Beyonce’nin Barcelona’daki konserinde sahneye çıkan 11 yaşındaki Blue Ivy Carter, kendi hayran kadrosuna sahip bile. Sahneye çıktığı anda hayranlarından birinin tuttuğu pankartı gören Blue Ivy, heyecanlanarak hayranlarına  seslendi. Profesyonelliğini annesinden öğrenen Blue Ivy, heyecanının hemen ardından dansına geri döndü. Pankartı yapan hayranı Instagram sayfasından Blue Ivy’e olan viral desteğini paylaştı. “İster sevin ister nefret edin, Ivy ligini resmi hale getirdim,” yazan Toyonce adlı Instagram hesabı, “Blue kesinlikle kendi hayran kitlesini hak ediyor ve bunu kazandı. Henüz 11 yaşındayken onun yaptıklarını yapmak gerçekten inanılmaz özgüven, güç ve cesaret gerektiyor. O kesinlikle annesinin kızı,” diye ekledi. 

Geçtiğimiz Mayıs ayında Beyonce’nin Paris’teki sahnesine çıkan Blue Ivy, daha sonra Londra’daki konserinde de sahneye çıkmıştı. Birkaç sene içinde Blue Ivy’i sahnede tek başına görmeye hazır olun!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.