BLUE IVY DANSTA DA ÇOK YETENEKLİ!

Annesi Beyoncé! Bu yüzden yeteneğine şaşırmadık…

Beyonce’nin 9 yaşındaki kızı Blue Ivy birçok şeyi bizden daha güzel yapıyor olabilir. Grammy Ödülü kazananı, makyaj sanatçısı, yazar, şarkıcı ve şimdi ise dansçı! Geçtiğimiz hafta sonu Instagram hesabından bir video yayınlayan Tina Lawson, torunu Blue Ivy’nin dans ettiği görüntüleri paylaştı. Ciara’nin ‘Gimmie Dat’ adlı şarkısına dans eden Blue Ivy’nin 3 yaşından beri pop yıldızı olma konusunda ilerlediğini unutmamak gerekiyor. 


“Bu Blue ama bu yaşta Solange gibi göründüğüne yemin edebilirim” yazan Lawson, torunu Blue ve kızı Solange’yi birbirlerine benzettiğini belirtti. Torununun yetenekleri ile gurur duyan Lawson, daha önce Blue Ivy’nin kendisine yaptığı Cadılar Bayramı makyajını paylaşmıştı. “Benim Blue’m harika bir makyaj sanatçısı! Beni bir büyükanne iskeleti haline getirdi” diyen Lawson, aynı zamanda 2017’de Entertainment Tonight’a torununun makyaj yeteneğini anlatmıştı. Yedi yaşından beri harika bir kedi gözü makyajı yaptığını söyleyen Lawson, “Blue’ya çok fazla makyaj kiti aldım. Ama sadece oyun zamanı için. Birlikte çok eğleniyoruz!” demişti. Özellikle göz makyajı konusunda usta olduğunu belirten Lawson, “Gözlere taşlar ve ışıltılı şeyler ekliyor. Mükemmel bir kedi gözü makyajı yapıyor. O küçük bir sanatçı” demişti.

Dans, şarkı ve makyajın yanı sıra Blue Ivy’nin Beyoncé’nin genlerinden faydalandığına eminiz! Kasım 2018’de US Weekly’e konuşan Lawson, Blue Ivy’nin annesinin izlerinden gittiğini dile getirmişti. Blue Ivy’nin doğduğundan beri şarkı söylediğini söyleyen Lawson, “Bu ailede olup nasıl şarkı söylemezsiniz ki? Ama henüz kariyerine karar vermesi için çok erken” demişti.