BRAD PITT VE LEONARDO DI CAPRIO'NUN SIKI DOSTLUĞUNUN SEBEBİ

Brad Pitt'in yeni kankası Leonardo DiCaprio! "Kanka" biraz abartı olabilir ama The Sun'ın haberine göre Leonardo DiCaprio, Brad Pitt'in yeni ortak hobisi çömlek...

Bir Zamanlar Hollywood'da filminin setinde yakınlaşan ikilinin, birbirlerinin evlerinde bolca zaman geçirdiği konuşuluyor. 2017 yılında bir boşanma sürecinden geçen Brad Pitt bu zor dönemle kendini heykelciliğe vererek baş etmeye çalışmış. The Sun'ın kaynağı, " Brad heykelciliği çok ciddiye alıyor ve evinde tam teçhizatlı bir atölyesi bile var. Bu stüdyo, Brad ve Leo'nun kankalar için özel seramik geceleri yapmaları için çok kullanışlı oldu. Leo, Brad'in stüdyosuna bayıldı, sık sık gelip bir şeyler yapmayı seviyor. Bazen Brad'in diğer sanatçı arkadaşları olsa da ikili yalnız da takılıyor. Leo gelirken en sevdikleri sandviçci Fat Sal'den sandviçler alıyor ve sabahın ilk saatlerine kadar çanak çömlek yapıyorlar." 

Hazır konu Leo'nun aşk hayatına gelmişken, People'ın haberine göre 44 yaşındaki ünlü aktörün 22 yaşındaki Camila Morrone ile olan ilişkisi ciddileşiyormuş. People'ın bir kaynaktan aldığı bilgiye göre Camila Leo'nun evinde çok zaman geçiriyormuş ve Leo onu kız arkadaşı olarak tanıtıyormuş.

Aynı kaynak "İlişkileri oldukça ciddi gözüküyor. Bu kesinlikle öylesine bir ilişki değil, ikili birbirlerinin aileleriyle de tanıştılar" dedi. Bu ilişkinin ne kadar süreceğini merakla bekliyoruz.