BRAD PITT YENİ BİR ROLE HAZIRLANIYOR

Pitt’i ‘Uğurböceği’ adlı bir karakter olarak izleyeceğiz…

Oscar töreninde ilk ‘En İyi Aktör’ ödülünü aldıktan birkaç ay sonra Brad Pitt’in yeni bir role hazırlandığı öğrenildi. Hollywood Reporter’ın haberine göre Pitt, Quentin Tarantino’nun ‘Once Upon a Time… in Hollywood’ filminden sonra ‘Bullet Train’ adlı yeni bir gerilim filminde oynayacak. ‘Atomic Blonde,’ ‘Deadpool 2’ ve ‘Hobbs & Shaw’ gibi filmlerin yönetmeni David Leitch tarafından yönetilecek olan ‘Bullet Train’ filminde Brad Pitt’i bir aksiyon kahramanı olarak izleyeceğiz. 

Kataro Isaka tarafından yazılan Japonca ‘Maria Beetle’ romanında uyarlanan filmin, Keanu Reeves’ın oynadığı ‘Speed’ ve Liam Neeson’un oynadığı ‘Non-Stop’ filmlerine benzediği söyleniyor. Deadline’ın haberine göre beş kiralık katilin aynı trene farklı misyonlar ile binmelerini konu alan yeni filmde kimin trenden canlı olarak ineceğini öğreneceğiz!

Sınırsız aksiyon ve dövüş sahnesi ile dolu olan filmde en ilginç detaylardan biri ise Brad Pitt’in karakterinin ismi! ‘Ladybug’ (Uğurböceği) adlı bir kiralık katili oynayacak olan Pitt, önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacak. Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmasa da, film ekibi Sonbahar aylarında pandemi kurallarına uyularak sette olacak.