BRAD PITT’İN SEVGİLİSİ NICOLE POTURALSKI HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

Ne yazık ki Brad Pitt’i ‘gözde bekarlar’ listesinden çıkarıyoruz…

Dört sene önce Angelina Jolie’den ayrılan Brad Pitt’in söylentilere göre yeni bir sevgilisi var! Çarşamba günü Paris’in dışındaki Le Bourget havalimanında görüntülenen Pitt ve Nicole Poturalski, sevgili söylentilerinin ortaya çıkmasına neden oldular. Entertainment Tonight ve US Weekly’nin haberine göre Berlin’den Paris’teki Charles de Gaulle havalimanına gelen Poturalski, Los Angeles’tan Paris’e gelen Brad Pitt ile buluştu. Bir sonraki uçakları için bir arabada Poturalski ile görüntülenen Brad Pitt’in, Jolie’den ayrıldıktan sonra birkaç kez daha sevgili haberleri çıkmıştı. 

Son yıllarda, MIT profesörü Neri Oxman, Charlize Theron ve Alia Shawkat ile anılan Brad Pitt’in birlikte haberi çıktığı tüm isimler bu söylentileri yalanlamıştı. Geçtiğimiz sene gerçekleşen SAG Ödüllerinde eski eşi Jennifer Aniston ile birlikte görüntülenen Pitt, hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak ödüllerin ardından sadece arkadaş oldukları söylenen Pitt ve Aniston, sevenlerini hayal kırıklığına uğratmışlardı. Şimdi ise sürpriz olarak Nicole Poturalski ile anılan Brad Pitt’in yeni ilişkisi hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda görebilirsiniz…

NICOLE POTURALSKI NE İŞ YAPIYOR?

Model olan Nicole Poturalski kariyerine Nico Mary ismi ile devam ediyor. Dünya çapında A Management, Official Models New York ve Next Models gibi birçok ajansa kayıtlı olan Poturalski,  Eylül 2020'de Elle Almanya’nın kapak yüzü oldu. NICOLE POTURALSKI NERELİ?

Los Angeles ve Berlin arasında gidip gelen Nicole Poturalski’nin Polonya’dan gelen bir Alman olduğu ve 5 dil konuşabildiği söyleniyor. Sıkça seyahat eden Poturalski’nin Instagram hesabında Amalfi’den ve Ibiza’dan fotoğraflar var. 


NICOLE POTURALSKI’NİN ÇOCUĞU VAR MI?

Daily Mail’in haberine göre Emil adında bir oğulu olan Poturalski, oğulu hakkında pek konuşmasa da geçtiğimiz Şubat ayında Emil ile bir fotoğraf paylaşmıştı. Los Angeles’ta Emil ile bir denim kıyafet giyen Poturalski, “Meleğim. En yakın arkadaşım. En iyi ortak. Ekip!” diyerek paylaştığı bu fotoğrafı birkaç gün önce hesabından sildi. Mayıs ayında annelik hakkında konuşan Poturalski, “Çabalayan, çok sevgi ve zaman veren anneler için küçük bir sevgi mektubu. Uyumayan, çok fazla endişelenen ve çok fazla sevenler için. Hepiniz harikasınız,” diyerek Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşmıştı. NICOLE POTURALSKI VE BRAD PITT NE ZAMANDIR BİRLİKTE?

Nicole Poturalski ve Brad Pitt’in ne kadar uzun bir zamandır birlikte oldukları bilinmiyor ancak Poturalski’nin geçtiğimiz aylardaki “aşk” ve “daha iyi eşim,” gibi paylaşımlarından anlaşılan çift birkaç aydır birlikte. Mary ayında kendinin bir fotoğrafını paylaşan Poturalski, “Cumartesi günleri benim için öz değerlendirme, kitap okuma ve daha iyi eşim ile zaman geçirme günü,” demişti. Yine Şubat ayında paylaştığı ancak kısa bir süre önce sildiği bir fotoğrafta, “Aşkım ile yürüyüşlerimizi özlüyorum,” yazmıştı. 


BRAD PITT İLİŞKİSİ HAKKIKNDA KONUŞTU MU?

Bu yılın başında Altın Küre Ödüllerindeki konuşmasında ilişkilerinden bahseden Pitt, “Annemi getirmek istemiştim ama getiremedim çünkü yanında durduğum herkes ile birlikte olduğum söyleniyor. Ve bu gerçekten çok tuhaf olurdu,” diyerek şakayla karışık sitem etmişti.

Etİketler