BREAKING BAD FİLMİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Breaking Bad hayranlarının heyecanla beklediği yeni film El Camino: A Breaking Bad Movie'nin ilk fragmanı yayınlandı..


Aaron Paul, bu yeni filmde de dizideki sevilen karakteri Jesse Pinkman olarak tekrar karşımızda olacak. Başarılı oyuncu Cumartesi gecesi filme dahil oluşuyla ilgili tweet attı.

"Sanırım bir film varmış. Bunun hakkında konuşabileceğimi bilmiyordum. Sanırım konuşabilirim. Bu 'sırrı' ortaya çıkarttığınız için teşekkür ederim New York Times"

Bu film, Breaking Bad'in ikinci uyarlaması olacak. İlk uyarlama, Bob Odenkirk'in canlandırdığı sahtekar avukat Saul Goodman'ın Walter White ile tanışmadan önce meslekteki ilk altı yılını konu alan, Better Call Saul, meşhur dizinin finalinden iki sene sonra yayınlanmıştı.

Filmin fragmanında, polislerin Jesse Pinkman'ın peşinde olduğu görülüyor. Dizinin finalinde Pinkman en son El Camino'ya doğru arabasını sürerken görülmüştü. Dizinin finalinde ölen, Brian Cranston'ın canlandırdığı Walter White karakterinin ise filmde yer alıp almayacağı bilinmezliğini koruyor. 

Serinin hayranları, bunu öğrenmek için çok da beklemeyecek. Netflix, filmin fragmanıyla birlikte filmin yayın tarihini de açıkladı. Film, 11 Ekim'de Netflix'te izlenebilecek.