BRIDGERTON DİZİSİNİN YILDIZI REGÉ-JEAN PAGE KALBİNİ KİME KAPTIRDI?

Hasting’s Dükü Simon Basset aradığı Düşesi bulmuşa benziyor.

Netflix yapımları arasında ilgiyle karşılanan Bridgerton, son dönemlerde dilden düşmeyen diziler arasında yerini aldı. Dizi, yayın tarihi olan 25 Aralık’tan bu yana ilk 28 günde tam 82  milyon kişi tarafından izlendi ve en çok konuşulan diziler listesine adını yazdırdı. IMDB listesinde 7.3/10 alarak başarısını bir kere daha kanıtlayan Bridgerton’ı izledikten sonra büyüsüne kapılmamak mümkün değil. Dizi, Bridgerton ailesinin güzelliğiyle göz kamaştıran kızı Daphne Bridgerton’ın gerçek aşkı arayışını anlatıyor. Kuğu kadar zarif Daphne, doğru kişi olduğunu hissettiği Hasting’s Dükü Simon Basset’a ilk görüşte tutuluyor ve dizi ikilinin romantik sahnelerine tanık olmamızı sağlıyor. Dizi senaryosunun yanında günümüzde duymaya alışık olduğumuz şarkıların o döneme harmanlanmasıyla da konuşuldu. “Girls Like You”, “Bad Guy”, “Wildest Dreams” ve “Thank U Next” gibi hit parçaları senfoni eşliğinde dinlemek diziye hayran kalmamızı sağladı.Daphne ve Simon ikilisinin aşkı ekranlara öyle güzel yansıdı ki, izlerken kalplerimiz sımsıcak oldu. Aralarındaki çekim gücüne, uyumlarına ve enerjilerine bayıldık. Dizinin bir aşk hikayesini ele almasından dolayı ikilinin ister istemez set dışında da aşk yaşadığı gündeme geldi. Youtube’da bir kanala konuk olan ikili, bu iddiaları yalanlayarak şunu vurguladı: “Bence bilmeniz gereken her şey zaten ekranda. Bu işi bu kadar güzel icra etmemizin nedeni de bu. Bu güzel senaryonun ışıltısı her şeye yeter!”

Ancak bu açıklama, hayranlarını tatmin etmedi. Nitekim hayranlar, ikilinin sevgili olduğu konusunda oldukça ısrarlıydı ta ki René-Jean Page 13 Şubat günü Londra sokaklarında yanında bir kadınla görülene kadar! Ünlü oyuncu gönlünü Nike, Converse ve Uber’de serbest metin yazarlığı yapan yarı zamanlı futbolcu Emily Brown’a kaptırdı. İkili geçtiğimiz gün, René-Jean Page’in evinden çıkarken görüntülendi. 20 Şubat Cumartesi canlı yayınlanacak olan “Saturday Night Live” programına davet edilen ünlü oyuncu, New York’a uçmadan önce kameralar önünde sevgilisiyle vedalaştı ve aracına binip havaalanına gitmek üzere oradan uzaklaştı. Aldığımız duyumlara göre ikili, Bridgerton dizinin çekimleri sürecinde beraber olabilmek adına geçen ay Londra’da ev satın almış. Anlayacağınız, Hasting’s Dükü Simon Basset’ın artık kalbinde biri var. Bu durum bizi üzmedi değil, gözlerimiz diziyi izlediğimizden beri karizmasıyla bizi etkisi altına alan René-Jean Page’den başkasını görmüyordu. Ancak Dükümüz, sonunda aradığı Düşeş’e kavuştu. 

Verdiği röportajda henüz bu kadar ilgiye hazır olmadığın belirten ünlü aktör, özel hayatını gözler önünde yaşamaktan kaçınıyor. Öyleki bu fotoğraflar basına yansımasaydı, sevgilisi olduğunu ruhumuz duymayacaktı. İkiliden henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak çekilen kareler ilişkilerini kanıtlar nitelikte! René-Jean Page ve Emily Brown’un el ele kameraların karşısında görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazı: Zülal Ayyüce