BRIDGERTON EVRENİ GENİŞLİYOR

Kraliçe Charlotte karakteri için ayrı bir seri hazırlanıyor…

Sadece bir Bridgerton dizisi yetmiyorsa farklı bir bakıştan Bridgerton izlemeye hazır olun. Serinin hayranlarını sevindirecek haberi duyuran Variety, Bridgerton dizisindeki Kraliçe Charlotte için ayrı bir dizinin yapıldığını söyledi. Shonda Rhimes’ın yazıp yapımını üstlendiği yeni seri Netflix’te yayınlanacak. Henüz bir adı olmasa da yeni dizide Bridgerton dizisinden sevilen Violet Bridgerton ve Lady Danbury karakterleri de olacak. 

“Bridgerton dünyasını genişletmeye devam ederken Bridgerton evrenine farklı bir Shondaland dokunuşu getirme şansımız var.” diyen Rhimes, “Jess Brownell ile 10 seneden fazla bir süredir çalışıyoruz ve onun ellerine teslim edecek doğru projeyi arıyorduk. Batonu teslim etmeye gelince gelecek şovlar için bu eşsiz sesin önemli olacağını biliyordum.” diye ekledi. 

Bridgerton hikayesine farklı perspektifler eklemek istediğini söyleyen Netflix, geçtiğimiz günlerde Julia Quinn’in roman serisinden esinlenen dizinin 3. ve 4. sezonlarının da doğrulandığını bildirmişti. “Birçok izleyici Bridgerton onu dünyaya tanıtana kadar Kraliçe Charlotte’un hikayesini bilmiyordu ve bu yeni seri ile onun hikayesini ve Bridgerton dünyasını genişleteceğimiz için çok heyecanlıyım.” diyen Netflix Küresel TV Başkanı Bela Bajaria, “Shonda ve ekibi Bridgerton evrenini büyütmek için düşündüler ve hayranlara aynı kalitede ve stilde bir seri sunmaya hazırlar. Gelecek sezonları planlarken, tüm seyircileri tatmin edecek bir proje yapmayı umuyoruz.” diye ekledi.