BRIE LARSON ARTIK BİR YOUTUBER!

Larson, ilk videosunu paylaştı…

Oscar Ödüllü Brie Larson, özgeçmişine bir ünvan daha ekleyebilir, ‘Youtuber!’ Youtube kanalında ilk videosunu paylaşan Larson, ‘So, I made a decision,’ (Bir karar verdim) başlığı ile Youtube dünyasında yer edinmeye hazırlanıyor. Güzellik tüyoları, dans challengeları, sevimli hayvanlar ve yemek yapma videolarının yer aldığı Youtube evrenine katılan Larson, yeni videolarının nasıl olacağını anlattı. 

İlk videosunda, “saçma içerikler,” ve “kendimi ifade edebileceğim şeyler,” diyerek kanalının temasını açıklamaya çalışan Larson, aynı zamanda videolarında birçok derin sohbet, anti-ırkçı içerikler ve çeşitliliğin olacağını belirtti. “Dünyanın en büyük muffinini yeteri kadar önemli yapacağım ve videolarımda bir sürü kanguru olacak,” diyerek espri yapan Larson’un yeni içeriklerini izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Büyük Youtube prömiyeri için birçok isim ile işbirliği yapan Larson’un ilk videosunda iJustine, Asap SCIENCE, Sean Evans, Michelle Khare, Lilly Singh, LaurDIY ve Connor Franta gibi ünlü Youtube isimlerini görebilirsiniz. Bununla yetinmeyen Larson aynı zamanda arkadaşı oyuncu Jessie Ennis ve annesini bile ilk videosuna dahil etti. 

Birçok Youtuber’ın aksine videosunu “Abone ol ve beğeni butonuna basın!” diyerek sonlandırmayan Larson, herkesin özgür iradesi olduğunu ama hayranlarının katılmasından mutluk duyacağını belirtti. Larson’a yeni macerasında başarı dilemek ile beraber gelecek videolarında Avengers film ekibini görmeyi çok isteriz!